Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velem van a probléma, vagy...

Velem van a probléma, vagy ennyire elferdült a világ?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy siránkozó típus, annál inkább kíváncsi, ezért is teszem fel itt a kérdést, annak ellenére, hogy valószínűleg a választ nem itt kellene keresnem, de hátha kapok információt "hiteles forrásból". 29 éves férfi vagyok, független, értelmes felnőtt ember, dolgozok, egyedül élek, eltartom magam, soha nem volt ezüstkanál a számban, most sincs. Tisztában vagyok magammal, azzal, hogy mit szeretnék elérni, mit akarok az élettől, van jövőképem. Mások szerint segítőkész, humoros, jó ember vagyok. Adok magamra, a megjelenésemre, igyekszem mindig a lehető legtöbbet kihozni magamból. Ezzel nem is lenne gond, azonban azzal már annál inkább, hogy mackós vagyok. Igyekszem tenni ellene, de egyszerűen olyanok az adottságaim, hogy csak kínkeservesen sikerül kisebb eredményeket elérni. Mivel az alkatomon kívül józan ésszel minden mást normálisnak ítélek meg magamon / magam körül, így csak arra tudok gondolni, hogy ez okozza azt, hogy nem kellek senkinek. Elég drámaian hangzik, de valóban ez a helyzet. Az elmúlt pár évben elég sok időt, energiát fektettem ismerkedésbe, szórakozóhelyeken, interneten, ahol csak lehetőségem nyílt rá, és folyamatosan csalódnom kellett, mert vagy nem volt meg a szikra/kémia (nevezzük ahogy akarjuk), vagy "be lettem barát zónázva". Valóban csak a megfelelő testi adottságokkal, vagy esetleg a felmenők által biztosított anyagi háttérrel lehetne párt találni manapság? Ami még jobban elszomorít, hogy sok barátomtól, ismerősömtől ugyanezt hallom. Természetesen nekem is meg vannak a másik nemmel szemben támasztott igényeim, viszont azok közel sem olyan lehetetlenek. Szerintetek mi a probléma?

2015. febr. 18. 09:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%

Mit jelent, hogy mackós vagy?

Mik az igényeid a másik nemmel kapcsolatban?


Szerintem csak rossz helyen keresgélsz.

2015. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanezt tapasztalom, csak lány vagyok. Elég szomorú.
2015. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem ferdült el a világ. Még mindig nem kizárólag a külső és/vagy a pénz számít egy kapcsolatban.

Menj végig az utcán és látni fogod, hogy a lúzer, csúnya, buta embereknek is van párjuk.

Talán az elvárásaiddal van a gond. Nem úgy értem, hogy túl sok vagy túl nagy elvárásaid vannak. Hanem talán pont olyanoknál próbálkozol, akik igazából nem is illenek hozzád.

Az is kérdés, hogy mit értesz mackós alatt. Nekem a mackós, nem kövér, de elég nagydarab, olyan masszív, férfias. Ez nekem kifejezetten tetszik.

De ha a mackós alatt a nagyon kövér, hájas testalkatot érted, akkor azért valóban lehet ez hátrány, mivel a szélsőségeket sokan nem szeretik, így eleve kizársz egy csomó lehetőséget.

2015. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A mackós azt jelenti, hogy 180 magas vagyok és kb 110 kg. Igényeket tekintve nyilván lássak benne valamit ami megfog, illetve alapvető emberi tulajdonságok jó ha nem hiányoznak. A hely nem tudom, hogy mennyire rossz, én komolyan mindenhol keresgélek :)
2015. febr. 18. 10:09
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki a mai világban picit is többre vágyik a nagy átlagnál, annak nagyon nehéz dolga van, és nem azt értem, hogy a csillagos égben vannak az igényei. Talán az emberek is felszínesebbek, kevésbé nyitottak az ismerkedésre, akárhol vagy, belebújnak a telefonjukba, a zenehallgatásba, de úgy általánosságban is elég nehéz olyan embert találni, akivel értelmesen lehet kommunikálni, és még tetszel is neki. Én is sok lánynál próbálkoztam már, de rendszerint hárítottak, pedig nem hiszem el, hogy közülük egynek se tetszettem volna, vagy ne láttak volna bennem valami fantáziát. Nyilván én is hibáztam, meg nem vagyok nagydumás, de másoknak is ugyanígy vannak hibái. És ahhoz képest, hogy mennyi ember panaszkodik a magányosság, a sikertelenség miatt, mégis nagyon nehéz párt találni.
2015. febr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 LazyJones ***** válasza:

+1


33 évesen ugyanezzel szembesülök. Szintén hasonló testalkat, stabil meló, stabil fizetés, stabil lakás. Időnként beesik egy-egy átmeneti kapcsolat, amiben kibukik, hogy az illető hölgyek csak könnyed levezetést keresnek, vagy a szőke herceget. Ismerkedem 20-40 év között, alacsonnyal, magassal, sovánnyal, testessel, anyukákkal, szólókkal, otthon ülőkkel és partyarcokkal. Semmi. Valami mindig hiányzik, és nem tudom, mi. Lassan már kezdem feladni, és azt érezni, hogy az egész nem éri meg.

2015. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
# 3/4: Mégis honnan tudnám, hogy ki illik hozzám? Ránézésre? :) Mert hogy esélyt nem igazán kapok kideríteni :)
2015. febr. 18. 10:16
 8/27 anonim ***** válasza:

4: Ezzel a magassággal és kg-val nem hiszem, hogy a külső lehet a gond.

Talán olyan vagy, mint sokan mások, köztük én is. Nekem azért nehéz a pártalálás, mert nekem nagyon fontosak az őszinte érzelmek. Én nem tudok csak azért együtt lenni valakivel, hogy legyen valakim, hogy ne legyek egyedül. Ha nem alakul ki valami, akkor nem tudok együtt maradni. És azért ez a legnehezebb, hogy megtaláld azt, akit tudsz szeretni és pont ő viszont szeret téged.

2015. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
180-hoz 110 kg...nem mackós, főleg ha zsír..
2015. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

7: Az nekem nem jött át eddig, hogy esélyt sem kaptál. Azt hittem, csak nem lett belőlük komolyabb kapcsolat.

Nem tudom, akkor talán túl rámenős vagy az elején és ez elijeszti őket? :)

Egyébként nálad nem próbálkoznak? Mindig neked kell kezdeményezni?

Pl. társkeresőn nem írtak rád?

2015. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!