Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velem van a probléma, vagy...

Velem van a probléma, vagy ennyire elferdült a világ?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy siránkozó típus, annál inkább kíváncsi, ezért is teszem fel itt a kérdést, annak ellenére, hogy valószínűleg a választ nem itt kellene keresnem, de hátha kapok információt "hiteles forrásból". 29 éves férfi vagyok, független, értelmes felnőtt ember, dolgozok, egyedül élek, eltartom magam, soha nem volt ezüstkanál a számban, most sincs. Tisztában vagyok magammal, azzal, hogy mit szeretnék elérni, mit akarok az élettől, van jövőképem. Mások szerint segítőkész, humoros, jó ember vagyok. Adok magamra, a megjelenésemre, igyekszem mindig a lehető legtöbbet kihozni magamból. Ezzel nem is lenne gond, azonban azzal már annál inkább, hogy mackós vagyok. Igyekszem tenni ellene, de egyszerűen olyanok az adottságaim, hogy csak kínkeservesen sikerül kisebb eredményeket elérni. Mivel az alkatomon kívül józan ésszel minden mást normálisnak ítélek meg magamon / magam körül, így csak arra tudok gondolni, hogy ez okozza azt, hogy nem kellek senkinek. Elég drámaian hangzik, de valóban ez a helyzet. Az elmúlt pár évben elég sok időt, energiát fektettem ismerkedésbe, szórakozóhelyeken, interneten, ahol csak lehetőségem nyílt rá, és folyamatosan csalódnom kellett, mert vagy nem volt meg a szikra/kémia (nevezzük ahogy akarjuk), vagy "be lettem barát zónázva". Valóban csak a megfelelő testi adottságokkal, vagy esetleg a felmenők által biztosított anyagi háttérrel lehetne párt találni manapság? Ami még jobban elszomorít, hogy sok barátomtól, ismerősömtől ugyanezt hallom. Természetesen nekem is meg vannak a másik nemmel szemben támasztott igényeim, viszont azok közel sem olyan lehetetlenek. Szerintetek mi a probléma?

2015. febr. 18. 09:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Azt kétlem, hogy a külsőd, és főleg az alkatod miatt nem találsz párt. Elég sok lánynak (köztük nekem is) a mackós alkat pont a tökéletes. De tényleg nem tudom, mit értesz mackós alkat alatt, mert amit leírtál paraméterek, azok ugyanúgy lehetnek egy testépítő és egy hájpacni paraméterei is, szóval nem sokat segítettél a dolog megítélésében :D


A párom is 29 éves, mackós alkatú, minden, amit leírtál. Még csak nem is rámenős vagy bunkó, pont az a régimódi típus, aki randira virágot hoz, és nagyon kedvesen, odafigyelve bánik az emberrel. Teljesen véletlenszerűen találkoztunk.


Ő mesélte, hogy azért előttem jócskán próbálkozott lányoknál. És elhiszem, hogy nehéz ilyenkor már ismerkedni. Az ő szavaival élve: a legtöbb lány/nő, aki ebben a korban egyedülálló, az legtöbbször defektes, vagy elvált, vagy gyereke van, vagy gyerekes ÉS elvált, vagy éppen most van túl egy hosszú kapcsolaton, és nem tette még túl magát a dolgon. Nyilván akadnak kivételek is szép számmal, de velük meg nehéz úgy összefutni, hogy mindkét oldalról teljes legyen az összhang.


Mi egy közös baráton keresztül ismerkedtünk meg, azóta összeköltöztünk, már eljegyzés/esküvő is szóba került. Van egy közös cicánk is :)


Igazat adok annak a válaszolónak, aki azt mondja, hogy jó nagy kanál szerencse is kell a dologhoz. Mert ha mi korábban találkozunk, vagy netalán később, ha nem jókor vagyunk jó helyen, akkor valószínűleg nem így alakult volna a dolog. Neked is csak kitartást tudok javasolni, de közben azt is, hogy ne görcsösen, kétségbeesetten keress, hanem szimplán csak érezd jól magad, és ha találkozol egy lánnyal, aki szimpatikus, akkor hajrá. :)


22/l

2015. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Kurtz Bickle ***** válasza:

Már onnan is látszik, hogy a Hamletet (#11) lepontozták. Én azért toltam neked egy zöldet, ne félj.

Erről az jut eszembe, hogy a Kultúra (!) és Közösségben volt egy olyan kérdés, hogy hogy elkorcsosult a világ; idéztem nekik Shakespeare Caesarjából egy odavágó mondatot, de 0%-ra pontozták ezek a törpefarkúak.


Ez van.


Egyébként pedig én annyi alacsony, aránytalan, arcra sem valami férfias vagy szép fiút látok teljesen szép nőkkel simán kéz a kézben sétálni, hogy nem tudom, miről beszéltek. Én is egyedül vagyok, de ez az életvitelemnek és görcsösségemnek köszönhető, nem pedig a világ romlottságának. Szóval emberek, nézzetek magatokba. Sokszor úgy érzem, hogy csak egy alanyt kerestek, aki majd szeretni fog titeket, és akivel lehet majd jókat szexelni. Egy barátnő-szolgáltatásra vadásztok, ahelyett, hogy ismerkednétek csak úgy lazán, mintha nem függene tőle semmi, és engednétek, hogy kialakuljon, aminek ki kell. Nagyon nehéz ez X évnyi sikertelenség után, én is tudom, de szerintem a nők megérzik, ha prédaként vannak kezelve, és ez bizony nem mindnek jön be.

2015. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22: Szó sincs róla, hogy valamiféle szolgáltatást keresnék. A görcsösség pedig a rossz tapasztalatok alapján sajnos akaratlanul is kialakul valamilyen szinten az emberben, de ettől függetlenül nem érzem úgy, hogy bárkit is prédaként kezelnék.
2015. febr. 18. 11:51
 24/27 anonim ***** válasza:
180 centihez a 110 kiló nem mackós, hanem kövér. fogyj le, meglátod lesz sikered, de ez így minden csak nem vonzó.
2015. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Veled is van baj, nem reális a testképed. Írd be az adataid egy bmi kalkulátorba: majdnem 34 az eredmény. Ez már nem is túlsúly, hanem bizony elhízás, nem is kicsi. Úgyhogy első körben ülj le és gondold át a dolgot. Őszintén: tényleg azt gondolod, hogy te csak egy kicsit mackós vagy? Egy átlagos, 165 centi magas nő akkor kap ilyen értéket, ha 90 kiló! Szexinek találsz egy 90 kilós nőt?


Szedd össze magad és fogyj le. Elhiszem, hogy nehéz. Voltam én is hasonló helyzetben, 85 kilósan. Ráfogtam az adottságokra meg a hormonokra. Pedig ez mind csak kifogás. A hormonokra kaptam gyógyszert, aztán szépen ráerőszakoltam magam a tornára és a fogyókúrára. Igen, éhes vagyok. Igen, fáradt vagyok, izomlázam van, ráadásul rohadt megalázó, amikor az ember rádöbben, hogy tíz felülés kifog rajta. Időm nincs semmire, mert amikor hazaérek, főzök és tornázom. De 15 kiló lement és láss csodát, a férfiak (akik ugye neeem felszínesek, ők nem a külső alapján ítélnek, áh, az kizárt) már most észrevesznek, pedig a 70 kiló még mindig nem kevés.


Szedd össze magad. Ez nem a 16. század, ahol a kövérség a gazdagságot jelzi, tehát vonzó, ez a 21. század, ahol aki ad magára, az nem kövér. Megveheted a legdrágább xxl-es ruhákat, de akkor sem elég. Inkább fordítsd azt a pénzt egy jó sportcipőre és edzőtermi bérletre. Meg fog térülni.

2015. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
25: Nem tudom, hogy a "kicsit mackós"-at hol láttad, azt írtam mackós vagyok. Tudom mi az, hogy szenvedni, fogytam már le 30 kilót 1.5 - 2 év alatt, embertelen kínok árán. Mostanában sajnos nem engedhetem meg magamnak a mozgást, legalábbis ami az időt illeti, de ettől függetlenül igyekszem megfelelően étkezni, és az elmúlt 1 évben nagyjából tartottam is a súlyomat. Amint több időm, lesz természetesen tovább fogom kínozni magam. Azzal, hogy látatlanban rám mondod, hogy milyen vagyok, nem tudok mit kezdeni sajnos.
2015. febr. 18. 20:08
 27/27 LazyJones ***** válasza:

25/26

Egyrészt: bmi kalkulátor alapján pl Erdei Zsolt túlsúlyos. Ennyit egy arányszám mérvadóságáról. Másrészt te pont azt a problémahalmazt erősíted, ami miatt a kérdés megszületett. Egy ember nem egy arányszám, nem egy fizetés, nem egy kocsi, és nem egy ruhamárka. Ha te ezt nézed első körben, akkor biza felszínes vagy. Amennyire láttam, az ilyen emberek kapcsolatai szoktak az első komolyabb problémánál darabokra hullani.


Mellesleg tévedsz abban, hogy kibe szeret bele valaki. Jelenleg ugyanis fülig szerelmes vagyok egy lányba, aki 172cmje mellett 93 kiló, és egy tündéri, aranyos, elbűvölő NŐ.

2015. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!