Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy olyan lányba szerettem...

Egy olyan lányba szerettem bele akinek barátja van, bő egy hete. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, beszélgettünk, és a szerelem jeleit kezdtem felfedezni magamon. Aztàn megtudtam, hogy van párja, de ez még csak 5 napja tart köztük. Próbàltam magamat lebeszèlni róla, de sajnos ehhez már késő. Esetleg mit ajanltok? Mit tehetnek?
2015. febr. 19. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
5 nap az még semmi. Küzd meg érte.
2015. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a lány véleményét kérdezd
2015. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából a lány nem tudja, hogy én hogyan érzek irànta. Fèlek elmondani neki, hátha megharagszik. Szerintetek érdemes lenne neki elmondani?
2015. febr. 19. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:

HAGYD ŐKET BÉKÉN

te mit éreznél, ha esetleg szeretnél valakit,össze is jönnétek, boldog vagy, erre valaki bekavar a párodnak,aki kínosan érzi magát esetleg?

Várd ki a végét, sok "kapcsolat" 2 hónapig sem tart

ha bejön, megvárod, mi lesz belőle, ha boldog, akkor békén hagyod, ha szakítanak szabad a pálya...(másrészt, te sem tudnál vele nyugodtan lenni utána, ha tapasztalod, hogy könnyen megingatható..)

2015. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenért csak egy idiota haragszik meg.
2015. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4#

teljesen igazad van tudom.. De az erzeseknek nehez parancsolni.

2# és 5#

Köszi, valószínűleg beszélni fogok vele róla..

2015. febr. 19. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
tedd ami jól esik..
2015. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!