Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, mikor megismer...

Miért van az, mikor megismer az ember nagy nehezen egy rendes lányt aki mindenben passzol, jön a barátkozás duma?

Figyelt kérdés

Miért van az, mikor megismer az ember nagy nehezen egy olyan lányt akiről tényleg úgy érzi az ember, hogy na ő az aki nekem kell, mert érdekli minden téma ami engem, hasonlóak is vagyunk, akkor jön a szöveg, hogy barátok vagyunk, vagy csak barátkozik?


Olyan ritka ma már tényleg ilyen csajt találni,de mikor sikerül meg nem jön össze :(


2015. febr. 19. 12:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
látom te is facebookon nevelkedtél, ahol csak jópofiznak egymással az emberek, közben pedig elmondják a másikat mindenféle szarnak a háta mögött. ha ez a világ szimpatikus a számodra, menj vissza oda! én maradok tisztelettel őszinte, ami néha elhiszem, hogy fáj, de szerintem ez a célravezető hozzáállás.
2015. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mikor én megszülettem a facebook még hírben sem volt :D
2015. febr. 21. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!