Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érint meg?

Miért érint meg?

Figyelt kérdés

a munkahelyemen megismertem egy leszbikusnak tűnő nőt. Nem tudom, hogy csak felrelatok, vagy nem akarja hogy kideruljon róla, hogy az. Beszéltem már vele ilyen témáról egyszer, és azt mondta, hogy nem zavarják öt a meleg nő, csak, ha ramozdulnak. Meg is jegyeztem neki, hogy nem csodálom, ha beprobalkoznak nála :)


Szóval az futott át az agyamon, hogy mi van, ha azért ért hozzám, hogy megtudja hogyan reagálok. Vagy csak egyszerűen ily módon közvetlen?


Olvastam korábban, hogy sokan azt tanácsolják ismerkedés kapcsán, meg ha nehezen dönti el valaki, hogy meleg-e az illető, hogy próbálja meg megerinteni. Lehet, hogy ő is ezért tette?



2015. febr. 20. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért én nem venném biztosra a helyedben, hogy lezbi lenne
2015. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez bonyolult, ha nem teljesen leszbi akkor lehet esélyed.

Én is már csókolóztam olyan lánnyal aki most egy másik lánnyal él kapcsolatban, nem volt teljesen leszbi.

De miből gondolod azt hogy az? Azért mert őt nem zavarja?

2015. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kicsit provokáld ki, hogy beszéljen erről és utána el tudod dönteni a reakciója alapján. Ha nem akar tőled semmit akkor meg ennyi, nem kell ezt ilyen komolyan venni. :)
2015. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eddig még nem nagyon tévedett a "csipogóm"

Szerintem titkolja. És magát sem nagyon fogadja el. 30 felett van. Nincs barátja, nincs gyereke, és férfiasabb, mint az apám.

Már nem kinézetre... Hanem.a járása, gesztusok stb

2015. febr. 20. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Van aki mindig megérinti a másikat akivel beszél és csak akkor tűnik fel neki ha megemlítik. Ha ebből és a most leírt dologból kéne megállapítanom valakiről hogy leszbi-e, hülyén érezném magam.
2015. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én ne kértem, hogy valaki állapítsa meg, hogy az vagy nem az. Én találkozok vele nap mint nap. Majd kiforrja magát. Csak az erinteseket nem értem. Amikor mondta, hogy zavarbajon, ha egy lány közelít felé, odaboktem, hogy időben jött az infó.


De egyre azt tapasztalom, hogy sok ember nem tudja, hogy milyen hatása lehet egy erintesnek.

2015. febr. 20. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt ìrtad hogy zavarja ha rámozdulnak. A meleg nők? Akkor nem leszbi, bakker.
2015. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sokáig én is ezt mondtam azoknak az embereknek, akikben nem bíztam, vagy nem ismertem...


Szerintem csak titkolni akarja a munkahelyén... vagy teljes tagadó módban van

2015. márc. 2. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!