Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki tetszik...

Van egy lány aki tetszik Facebookon beszélgettünk. (Már 1 éve ismerjük egymást de nem voltunk el még soha ennyire . Mikor meglátt mindig örül nekem). Már majdnem 2 hete kisebb kihagyásokal beszélgettünk. Többi lent. Akar valamit vagy sem?

Figyelt kérdés
Egyfolytába szivezgetett meg mondta hogy cuki vagyok. Képeket is küldött magáról meg én is. Kérdezz felelekeztünk is meg stb. Másnap reggel is elvoltunk. De este fele meg már csak smileykat küldött. Én kerestem a témát egyszer találtam egy kisebbet. Utána írtam neki valamit,1 és fél napja ő látta de nem írt vissza. Lehet hogy félre értettem az egészet?

2015. febr. 18. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már élőben? Ha nem, akkor igencsak nehéz hosszú távon fenntartani az érdeklődést.
2015. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vszinű többet akart! nem reagáltál...Figyelj jobban!
2015. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Találkoztunk már és örült nekem. Csak nagyobb társaságban voltunk. De utána ő írt nekem.
2015. febr. 18. 10:39
 4/6 A kérdező kommentje:
2 hete találkoztunk. De szombaton ugyan arra a helyre megyünk ha Elmegyek bulizni :D
2015. febr. 18. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
"ha elmegyek..." miért, talán félsz, hogy farkalni kelll! (Y)szólj, segitek, oktatást vállalok! :D
2015. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem lesz semmi már nem beszélgettünk :DDDDD :'(
2015. febr. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!