Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért képzelik azt szerinted...

Miért képzelik azt szerinted sokan a lányok közül, hogy csak a srác dolga a témahozás, beszélgetés fenntartása?

Figyelt kérdés

Kiakasztó, hogy szapulják itt a srácokat a kérdésekben a lányok. Elismerem van jó pár köztük is, akik értelmi szinten egy kéthetes zoknit ütnek meg, de több értelmes sráccal dumáltam már én is pasiként itt.


Beszélgettem már pár értelmes lánnyal is itt, velük sosem volt gond a kommunikáció. Viszont a zömüket hadd ne jellemezzem kommunikációs képességeiket tekintve. Azt vallom, csak akkor lehet jó egy beszélgetés, ha mindkét fél izgalmas, érdekes valamiben, törekszik érdekes témák, kérdések boncolgatására, s nem csak elvár, és elvár, és elvár...


Bicskanyitogató, hogy bizonyos nők hogy elszálltak maguktól csak azért, mert náluk van az összes punci, és mert női mivoltuk révén: "megtehetik". Egyébként van egy jó könyv, amit priviben ajánlhatok a témára, hogy a nemek megértsék egymást jobban. Ide nem írom ki, mert az reklám lenne.


Neked mi a tapasztalatod?


2015. febr. 20. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dicsértessék.
2015. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerintem a fiúk sokkal durvábban, trágárul beszélnek ,és azt megértem hogy leszólják. A lányok kicsit komolyabban veszik.
2015. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egyetértek veled. az itteni lányok mindent elvárnak. nincs kedvem tovább folytatni.
2015. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert nem is kell fenntartaniuk a beszélgetést. Kiírnak egy ismerkedős kérdést és annyi pasi ír rájuk, hogy ha mindegyikkel csak két üzenetet váltanak, akkor is elvannak két napig. És lesz olyan fiú, aki mindenáron fenn fogja tartani a beszélgetést.
2015. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 piriiiii ***** válasza:

Egy kissé kaotikus az egész szöveged. Most akkor mi is a probléma?

Ne már, ne egy könyv alapján értse meg egymást egy férfi és egy nő! Ez ostobaság, ne haragudj. Megüti azt a szintent, hogy "Hogyan légy sikeres", meg bla-bla. Menni kell és tapasztalni, és kész.

A nők kéretik magukat. És ez természetes - egy darabig.

Vagy pedig olyan nőket fogsz ki, akik unnak Téged, és le sem szarnak, ez biztos nem fordult még meg a fejedben.

2015. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2#

Még a kérdést sem értetted meg xD

2015. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Nő: Jaj, szórakoztass már, úgy unatkozok.

Férfi: Hogy mi? Hát eddig is beszélgettünk. Vagy mit csináltunk eddig?

Nő: De unatkozok, csinálj már valamit.

Férfi: Én azt hittem, hogy élvezed ezeket a témákat. Konkrétan akkor mit akarsz?

Nő: Hááát, nem tudom, uncsizok.

Férfi: Jó, rendben szórakoztatlak, de te mit tudsz nyújtani?

Nő: Hááát, őőő, izééé, jaj, olyan hideg van, úgy fázok...

Férfi: Hát figyelj, cicám, ha szórakoztatásra vágysz, akkor menj el a cirkuszba, és lehetőleg felejtsük el egymást...

Nő: Ááá, az pénzbe kerül.

Férfi: Akkor nézd a tévében a kedvenc sorozatodat.

Nő: Ááá, uncsizok otthon, nem akarok tévézni.

Férfi: ...


Sajtreszelővel rejszolás...

2015. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A normális beszélgetés, az érdeklődés valahol intelligencia kérdése is, legalábbis szerintem. Eleve az itteni emberek többsége ugyanazt csinálja, mint az életben: abszolút nem érdekli a másik, de örül annak, ha tepernek utána, és érdeklődnek. Másrészt meg sok olyan lánnyal beszéltem itt, akiktől kérdezhettem akármit, egy-két sorban reagáltak, gyakorlatilag semmi értelmeset nem tudtak mondani, kérdezni meg semmit sem kérdeztek. Az ilyenekkel én sem tudok mit kezdeni.
2015. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Pont ezért nemszeretem az internetes kommunikációt.

Az elején még valamennyire van önálló kérdése a lányoknak, de pár üzenet után vagy visszakérdezik azt amit én kérdeztem vagy nem is kérdeznek.

A témafeldobásról ne is beszéljünk.

Mindig nekem kell feldobni valami témát és mikor kérdezem, hogy neki van valami amiről beszélne akkor vagy nincs válasz vagy az, hogy nem tud semmit.

2015. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 piriiiii ***** válasza:
A net jó arra, hogy egy ismertség létrejöhessen, de ÉLŐBEN KELL BESZÉLGETNIIIIII!
2015. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!