Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért képzelik azt szerinted...

Miért képzelik azt szerinted sokan a lányok közül, hogy csak a srác dolga a témahozás, beszélgetés fenntartása?

Figyelt kérdés

Kiakasztó, hogy szapulják itt a srácokat a kérdésekben a lányok. Elismerem van jó pár köztük is, akik értelmi szinten egy kéthetes zoknit ütnek meg, de több értelmes sráccal dumáltam már én is pasiként itt.


Beszélgettem már pár értelmes lánnyal is itt, velük sosem volt gond a kommunikáció. Viszont a zömüket hadd ne jellemezzem kommunikációs képességeiket tekintve. Azt vallom, csak akkor lehet jó egy beszélgetés, ha mindkét fél izgalmas, érdekes valamiben, törekszik érdekes témák, kérdések boncolgatására, s nem csak elvár, és elvár, és elvár...


Bicskanyitogató, hogy bizonyos nők hogy elszálltak maguktól csak azért, mert náluk van az összes punci, és mert női mivoltuk révén: "megtehetik". Egyébként van egy jó könyv, amit priviben ajánlhatok a témára, hogy a nemek megértsék egymást jobban. Ide nem írom ki, mert az reklám lenne.


Neked mi a tapasztalatod?


2015. febr. 20. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem ismerkedem itt. Pontosabban nem keresek társat, szexpartnert, stb. De ha ír valaki, szívesen beszélgetek vele.

Tipikusan azzal a helyzettel szoktam találkozni, hogy ír egy srác, akinek velemelyik hozzászólásom alapján megtetszettem. Ezt megírja, aztán várja, hogy érdeklődjek. Vagy még jobb: "Kérdezz te is valamit!"

Minek? Egyelőre ott tartunk, hogy én érdeklem őt valamiért, tehát neki kellene felkeltenie az érdeklődésem. Egyelőre nem érdekel, tehát nincs mit kérdeznem és nem is akarok kérdezni.

Persze akinek megírom, az ezen megsértődik :D

2015. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11: A baj ezzel csak az, hogy van, akinek képtelenség felkelteni az érdeklődését. Plusz ha nem ismerkedsz itt, akkor eleve ki is zárod a világodból az emberkéket, tehát eleve nem is tudnak téged érdekelni, viszont akkor meg nincs jogod elvárni, hogy a másik keltse fel az érdeklődésedet.
2015. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nincs joga hozzá?:D Joga az van hozzá, csak pofátlanság.
2015. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én csak abban az esetben "várom el", ha ő keres és próbálkozik.

Ha az itteni beszélgetésre célzol, akkor azt ne felejtsd el, hogy zömében 15 év körüliek és trollok aktívak.

Nem állítom, hogy nem akad jó néhány értelmes személy, de olyan nincs, hogy valaki csak ilyen levelezőtársat talál.

2015. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!