Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti itt miért írtok...

Fiúk! Ti itt miért írtok állandóan rá minden lányra?

Figyelt kérdés

Gondolom nem én vagyok az egyedüli lány akire rá írnak mondjuk egy szimpatikus kérdés vagy bármi után.

Ilyenkor az van bennetek, hogy lehet, hogy hű de jól néz ki és hű de kedves és esetleg lehet belőle valami?

Vagy azok akik ezt csinálják ezért teszik?

És szerintetek csak a perverz vagy betegesen antiszociális fiúk írnak rá itt a lányokra ismerkedés/ beszélgetés céljából ?

(Személy szerint én nem hinném,hogy normális fiú csak úgy random egy kérdés kapcsán ismerkedne:O)


19L


2015. febr. 20. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én csak akkor írok néha, ha ismerkedős kérdés van, de ezt nem azért teszem mert perverz vagyok vagy antiszociális.
2015. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hanem?

Esetleg alakítanál ki kapcsolatot belőle?

2015. febr. 20. 20:01
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért írok, mert szeretnének ismerkedni, ha pedig nem ismerkedős a kérdés, akkor valóban azért mert esetleg szimpatikusnak tűnik, és talán alakulhat valami, sose tudni..
2015. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Mindjárt sírva fakadok, érdeklődnek a fiúk, milyen szomorú :'(

Nektek semmi sem jó basszus...

2015. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én akkor írok általában, ha valaki rosszul érzi magát, ezért szeretném kicsit felvidítani, ellátni legalább egy kevés önbizalommal. Csak azért nem írok rá valakire, mert látszólag ismerkedne / direkt sajnáltatja magát.
2015. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó kérdés. rám is állandóan irkálnak, de úgy élvezem.
2015. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgetés/ismerkedés bármiből kialakulhat. Miért, ha mondjuk szórakozóhelyen vagy, és odamegy hozzád egy ismeretlen srác, akkor ő nem random ismerkedik pl. a külsőd alapján? Ja, értem, ha ott odamegy hozzád, akkor az tök normális, ha itt egy kérdés kapcsán írnak neked, az perverz vagy antiszoc dolog.
2015. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez kb ugyan az mint az életben, csak itt nem a külső, hanem a kérdés, vagy a hozzászólás alapján döntünk. Ha szimpatikus akkor írunk neki, baj nem lehet belőle, és még ha az esetek közel 95% ban el is küld, vagy nem válaszol akkor is ott az a maradék 5% arra hajtunk, még ha az egy hosszabb beszélgetés, vagy képcsere, személyes találkozás vagy bármi. Volt már rá példa.

Szóval egyszerűen csak élünk a lehetőséggel, a való életben is aki tetszik ahhoz odamegyek megismerni, még ha később el is hajt akkor sem bánom meg.

23F

2015. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sok olyan van aki mindenkire ír, de ki lehet szűrni az idiótákat.

Nem értem miért baj ha valaki beszélgetni akarna itt, vagy ismerkedni..

Én mellesleg senkire nem szoktam írni ha ez a tudat boldoggá tesz téged.

2015. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

egyikőtök írta, hogy nekünk semmi nem jó... ha ha ha...

Én nekem speciel nincs bajom azzal ha egy fiú közeledni próbál, de az, hogy ismeretlenül egy kérdésre rá ír egyszerre 10 lányra, és akkor ő most előadja magát, miközben ki tudja ki ő , nem is tudom...

Azért van itt sok rossz alak, akkor miért lenne ez pozitív?

Oké, igen, van 10 normális fiú/ férfi a 1000-ből arányba...

2015. febr. 20. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!