Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mi az amit elvárnátok,...

Lányok mi az amit elvárnátok, srácok mi az amiben még megváltoznátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval mi az a határ ameddig még azt mondjátok, hogy oké ennyit még megváltoztok egy lány miatt?

Illetve (ha megéri), mennyi ideig futnátok a lány után?

Normális válaszokat (ha lehet kort is) Köszönöm!



2015. febr. 21. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem futnék sokáig egy lány után sem.
2015. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogadjon el olyannak amilyen vagyok. Nem változok meg senkiért sem, főleg nem egy nő miatt!


26F

2015. febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettes, egy férfi miatt megváltoznál? :3
2015. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mivel szeretem a barátomat összejöttem vele a hibái ellenére is , engem nem zavarnak igazán. Egy dolog van amiben én is és a szülei is változást várunk (nem elvárás, csak jó lenne) , még pedig a magabiztosság. Fiatalok vagyunk ,és meglehetősen különcök ezért csak én és a szülei tudjuk bátorítani. Nagyon okos fiú ,és sok dologban tehetséges (reál tárgyak, zene , programozás ,stb.) de hihetetlen kevés önbizalma van és ebből eredően bátortalan és határozatlan. Ő is beismerte hogy ez egy rossz tulajdonság , tehát megpróbál változtatni ezen, én pedig megpóbálok neki ebben a lehető legtöbbet segíteni. Egyébként egy évet várt arra hogy együtt legyünk , én csak pár hónap után szerettem bele , akkor kimondtuk hogy mit érzünk egymás iránt és ez után 2 hónap múlva jöttünk össze , fél éve vagyunk együtt és nagyon jól működik a kapcsolatunk.
2015. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!