Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedni szeretnék lányokkal...

Ismerkedni szeretnék lányokkal, suliba most nem járok, bulikba nem szeretnék menni. Akkor mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Utcán ismerkednék szívesen, de olyan mogorvák a csajok, rám se néznek meg semmi, nem is mosolyognak. Egyszer odamentem az egyikhez azt mondta hogy bocsi de siet.

Van egy shopping centrum a környéken pár bolttal. Ott szerintetek nagyobb sikerem lenne?


Jobban öltözködöm és átlagnál jobban nézek ki a visszajelzések alapján, adok magamra.



2015. febr. 21. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne könnyebb társaságon keresztül megismerni valakit? Csak egy kérdés.
2015. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
LOL, odamész az utcán mint valami tarhálós csöves, kiskutya szemekkel, és megpróbálod őket meggyőzni, hogy valójában te vagy életük választottja, az alfa hím? Jó stratégia...
2015. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon vicces... ha nem jársz suliba meg bulikba akkor szerinted hol ismerkedjek? Buszon mennyivel jobb mint utcán pl. egy buszmegállóban?
2015. febr. 21. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Dolgozni sem jársz? Konferenciák, szakmai események? Önkénteskedés? Hobbi körök (társasjátéktól kezdve sportig)? Baráti körök? Én is befejeztem már az egyetemet, mégis napi szinten érintkezem ambiciózus, fiatal csajokkal ezerféle okból.
2015. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem járok dolgozni sem. Kösz a segítséget, feldobtátok a napom de tényleg!
2015. febr. 21. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem tanulsz, nem dolgozol, nem jársz sehova. Nem lehet, hogy előbb rendbe kéne tenni magadat, és utána csajt vadászni?
2015. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!