Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Annyira értelmetlen itt...

Annyira értelmetlen itt ismerkedni, mert a 99%-a retardált, aztán vagy nem ír vissza, vagy szimplán nem kér belőle az ember, mégis, mi pozitívuma ennek?

Figyelt kérdés
Mégcsak nem is tudja a 2 fél hogy kivel beszél... tököm tele ezzel a sz rral.
2015. febr. 20. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem társkereső.
2015. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
nyugi nekem is ! az elöbb vettem fel skypera innen csajt erre 2 percet írkálunk és letilt ez a fogyik gyüjtő helye!
2015. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
van azért kivétel!
2015. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

// Úgy érzem, a kommentelők közt is található fogyatékos. //


Kérdező: Ha érdekes, jó fej vagy, na meg nem teljesen ronda, akkor a való életben is találsz párt, ha ezek nem igazak rád, akkor itt se fogsz, mivel itt is ugyanazok az emberek vannak.

2015. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
4/4 ennyi! én feladtam az itt ismerkedést ha ki jön az idő irány a suli :)
2015. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Itt maximum csak kapcsolatfelvételre alkalmas felület van. Nem érdemes hetekig levelezni senkivel itt, a végén úgyis mindig kiderül, hogy kamu, vagy pedig gyáva továbblépni :D
2015. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot sem érdemes itt felvenni, mert csak úgy eltűnnek. Akárkiről legyen szó.
2015. febr. 20. 21:26
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
óóó..te szegény :(((
2015. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek. Velem is már szokszor történt hasonló. Pár hete például végre sikerült itt találnom egy hozzám közel lakó lányt. Pár levél után eltűnt és azóta is bsazik rám. Pedig az ostobenkó Facebookról linkelt nekem képet magáról és simán visszakerestem. De ezek után kinek lenne pofája ott felvenni vele a kapcsolatot?


Viszont az olyan lányok előszeretettel beszélgetnek velem, akik tőlem 2-3-4-500 km-re laknak. Ilyen a szerencsém.

2015. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Egy csomóan meg egyáltalán nem is akarnak itt ismerkedni, ami szívük joga, ugyanis ez nem egy társkereső oldal.
2015. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!