Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azok a férfitársaim, akik az...

Azok a férfitársaim, akik az iskolai évek alatt nem leltek rá a nagy szerelemre, ők mégis hol ismerkednek, hol tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hipp-hopp vége lett a sulis éveknek, nő meg nemigen jutott, mert - valljuk be - lúzerek voltunk. Nem voltunk macsók, nem voltunk nagypofájú buliszervizesek, csajok kedvencei. Így szépen elpárologtak az évek felettünk, és csaj nélkül maradtunk. Jómunkásemberként belevágtuk fejszénket a meló fájába, napi 8-16 órákat végigrobotolunk, jobb esetben nem járunk plusz tanfolyamokra, képzésekre), estére teljesen kidöglünk, szabadidőnkben hivatalos ügyeket intézünk, amatőr szinten próbálkozunk az edzéssel, segítünk a közeli hozzátartozóknak, barátoknak, és mire eljutnánk oda, hogy na, ideje lenne végre valami szuper csajszit fogni, akkor 1. hullafáradtan, zsákként dőlünk az ágyba, 2. az agyunk is teljesen üressé merül, így ha még lenne egy szabad félóránk sem tudnánk mindenféle bűvészmutatványokkal elcsábítani a prédákat, és különben sem szeretnénk a delikvens hölgyeknek "tálalni" egy élettelen, megfakult zombit.


Tehát azokhoz szól e kérdés, akik 30-hoz közel járnak (esetleg már túl vannak rajta), s a próbálkozásaik hozzám hasonlóan szintén meddővé lesznek. 30 körüli férfiak mégis hogyan és hol ismerkednek?


2015. jan. 28. 22:11
 1/4 anonim válasza:
Valahogy időt kell szakítani az ismerkedésre, és ez valószínűleg azzal fog járni, hogy a napi rutinból valamit le kell adni. Áldozathozatal nélkül nem megy. Próbálj meg az érdeklődési körödnek megfelelő helyre menni, vagy olyan szórakozóhelyre, ahol beszélgetni is lehet, nem csak a zene bömböl. És ne "szuper csajszit" keress, hanem normálisat, és aki sokban hasonlít rád.
2015. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hamar elfogunk így fogyni.
2015. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Azt, h hol ismerkednek a hasonló korú férfiak azt nem tudom, de azt tudom, hogy én is nagyjából hasonló cipőben járó lány/nő vagyok. Írj privit ha gondolod.
2015. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam is kb ugyanez a helyzet sajnos 30-hoz közel. Volt már hogy puhatolóztam, de hullafáradtan már az is nehezebben ment a téren. Főleg 40 fokban.
2016. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!