Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a csúnya emberek kedvesebbek?

Figyelt kérdés

Ha valaki ide írja a párkapcsolati gondjait, minimum egy olyan válasz érkezik, hogy "Mert neked is jóképű pasi kellett, egy átlagos sokkal rendesebb". Vagy a fiúk, akik nem találnak barátnőt jönnek azzal, hogy keresnek inkább átlagos (netán csúnyácska) lányt, mert az szerethetőbb.

Mikor értik meg az emberek, az ízlés és a személyiség nem függ össze a külsővel?

Az igazán szép lányok (természetes szépségek,nem a széppé vakolt átlagosak) sokkal kedvesebbek, kiegyensúlyozottabbak az esetek nagy részében.

Ismerek egy nagyon szép lányt, hihetetlen kellemes jelenség. Ismerek viszont egy előnytelen külsejűt is, ő nagyon fura, hamar felkapja a vizet, nincs harmóniában önmagával, meggyőződése, hogy mindenki bántani akarja.


Mi ennek az elgondolásnak az alapja?


2015. febr. 12. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
nem robbannak szét az egójuktól és tisztán látják a helyzeteket
2015. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na, ellentmondtam önmagamnak.

A személyiség nem így függ össze a külsővel.

2015. febr. 12. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

hogy ne függne össze,aki kedvesség nélkül is eléri amit akar nem fog kedveskedni elhiheted :D

továbbá az egó,akinek nyalják a seg**gét sok mindent elhisz magáról.Ha igaz ha nem.

2015. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

"meggyőződése, hogy mindenki bántani akarja."


Talán mert iskolában bántották is, mert csúnya?

2015. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egy átlagos nem rendesebb de mivel kisebbek az esélyei ezért kisebb eséllyel fog megcsalni. A külsőnek igen nagy szerepe van a belső alakulásában. Szépség=Félsiker

Éppen ezért a szépség és csúnyaság is viheti negatív vagy pozitív irányba a személyiséget.

2015. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én több csúnya (igen, kifejezetten ronda) embert ismerek, akik ro@adékok. Szerintem pont azért, mert a ronda külső megrohasztja a belsőt is. Persze, van olyan csúnya is, aki kedves, és olyan szép is, aki szemét. De én azt vettem észre, hogy a csúnyaság jár egyfajta rosszindulattal, gonoszsággal, mert persze, aki szép, az dögöljön meg szerintük. Ja, és van, aki a rusnyasága ellenére azt hiszi magáról, hogy szép, és jó nő! Ez inkább nőkre vonatkozik.
2015. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!