Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez mégis mit jelent? Miért...

Ez mégis mit jelent? Miért gondolják ezt rólam?

Figyelt kérdés

Több lány is mondta már nekem megismerkedés után hogy milyen kedves/normális vagyok, pedig először, kinézet alapján azt hitték rólam hogy csak a plázacicákra/r..bancokra bukom. Ez mégis mit jelent? Miért gondolhatják ezt rólam? Sajnos senki ezt senki nem válaszolta meg őszintén.


Elsősorban lányok véleménye érdekelne: szoktátok ezt gondolni fiúkról? Ha igen akkor miért? Nem igazán értem a dolgot és őszintén szólva elég rosszul esik. 3-4 lány már mondta nekem ezt(legalábbis nagyon hasonlóan céloztak rá), mi van ha még vannak akik ezt gondolták?



2015. febr. 3. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ha küldesz egy képet, kielemezem hogy miért lehet,így nehéz.

20L

2015. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A páva, ecsetfejű, szűk farmeres fiúkról gondolom ezt. Te ilyen vagy?
2015. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vélhetően úgy öltözöl mint egy homi, ezért hitték a lányok azt, hogy csak a ribik érdekelnek. Ne keress nagy összefüggéseket nem érdemes.
2015. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztosan valami enyhén izmos cicafiú kinézeted van, akikhez a plázacicák illenek. Küldhetsz képet magadról, akkor biztos leszek benne, hogy ez az oka. :D
2015. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Nekem a legtöbb lány, azt mondta hogy mekkora egy f**z vagyok, és hogy bunkó.. Máig nem értem miért.
2015. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos a kinézeted, öltöszködési stílusod miatt. 16/L
2015. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mert swag,yolo, páwásan öltözködik! pl. piros színű air max cipője super skiny cső nadrágja, full cap je es iphone ja van.
2015. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors válaszokat, aranyosak vagytok :)


Őszintén szólva kicsit tartok attól hogy képet töltsek fel magamról vagy küldjek idegeneknek, lehet hogy paranoiás vagyok :)


"Ecsetfejű" egyértelműen nem vagyok. Átlagosan öltözködöm... Figyelek a ruháimra de nincsenek extrém/túl színes ruháim :) A cicafiú-kinézet alatt meg nem tudom mit kell érteni.

2015. febr. 3. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor firkáld ki az arcodat és tegyél fel egy olyan képet, ahogy a hétköznapokon öltözködsz
2015. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!