Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresö oldalon mit érdemes...

Társkeresö oldalon mit érdemes irni az elsö üzenetbe?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamit, ami gondolod, hogy megfogja a kiszemelt érdeklődését.
2015. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Fél milliót keresek és van egy C.s Mercim :)
2015. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással, semmit.
2015. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia, kánten vagyok montázsiból
2015. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
boré szo..ok
2015. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy egy Adonisz akkor mindegy úgyse fogod érdekelni, tapasztalat. Személyesen több esélye van hogy megismerj valakit mint társkeresőn. Én kb 5 éve vagyok fent de már nem irok senkinek, mert ott minden csaj a tökéletes pasit várja. Személyesen több pozitiv tapasztalatom van. Ha meg jó pasi vagy(nem Szerinted hanem a nők szerint) és sok pénzed van akkor mindegy mit írsz fel fogod kelteni az érdeklődését. Ha nem akarsz önbizalmi roncs lenni akkor inkabb hagyd a társkeresőket. Ott csak a nők ego növelésböl vannak fent.
2015. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kiteszel magadról egy olyan képet, amin egy félmeztelen, jóképű hapsi van, aki vigyorog, akkor egyenesen a csajok fognak rád írni (tök mindegy, hogy rólad készült-e a kép). Ha meg átlagos külsejű vagy, akkor bármit írhatsz, előadhatod, hogy "szeretnélek megismerni, blablabla", a kutyát nem fogod érdekelni. A jófiús viselkedés ott sem nyerő, de ha a külső alapján első blikkre bejössz a csajoknak, akkor viszont nyert ügyed van, sajnos ez az igazság.
2015. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Annyival kibővíteném, hogy nem csak a szép, hanem sok átlagos lány sem ír vissza, aki meg igen, arról meg kiderül, hogy az a 3 kép nagyon jól sikerült róla. Nekem 2 randim jött össze a csajokéspasikon, de csalódás volt mind a kettő, úgyhogy tettem arra a 2000 ftra és töröltem magam.
2015. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!