Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak a roma fiúknak...

Miért csak a roma fiúknak jövök be?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és mindig csak a roma fiúknak jövök be. Nincs még szükségem kapcsolatra mert még fiatal vagyok hozzá, de úgy örülnék ha egy magyar srác udvarolna. Félreértés ne essék nincs különösebb bajom a romákkal csak én szeretném megtartani a családban a magyarságot afféle fajvedelem. A lényegre visszaterve miért lehet ez? Talán a barna hajam és sötét zöld szemem miatt? A barátnőim azt mondták hogy a roma fiúk hamarabb bevalljak az érzéseiket.. Előre is köszönöm.

2015. febr. 22. 20:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy normális lány! Sajnos nagyon ritka a tiedhez hasonló felfogás... ne engedj belőle soha!
2015. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem fogok :-)
2015. febr. 22. 21:19
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok.


"még eddig tudtam kezelni"


Ez nagyon jó, de ha rájuk jön a kangörcs befognak durvulni.

Meg az idősebbek is bepróbálkoznak nálad? Ez nem meglepő. Az én környezetemben is van néhány roma és így tudom, hogy náluk ez egy szokott dolog. De ezt valahogy nem értik meg, hogy a magyar lányok később érnek.

Rengeteg az erőszakos bűncselekmény. Ha körbevesznek nem fogod magad tudni megvédeni. Szólj a szüleidnek, ne tétovázz.

2015. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem vesznek körbe. :-) az idősebbek max utánam fütyülnek vagy rámírnak facebookon stb...nem komoly a baráti tarsasagom is olyan felfogású mint én és nem igazán mernek a kozelembe jönni az itteni romák mert félnek az apukámtól :-)
2015. febr. 22. 21:26
 25/28 A kérdező kommentje:
Mivel úgy látom sokak sertésnek vették a kérdést ezért törlöm akit megbantottam attól bocsánatot kérek nem rasszizmus volt bár sokan annak vették.... Jó lehet tényleg durva volt, de annyira érdekelt már hogy miért van ez,de ugytunik nem sok épeszű ember van.. Akik megvedtek és mellettem álltak azoknak köszönöm :-)
2015. febr. 22. 21:48
 26/28 anonim ***** válasza:
bocsi, de a roma fiúknak kb mindenki tetszik.
2015. febr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
HUP!HUP! ÉRTELMISÉGI VESZÉLY!! idióta... -_-
2015. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
És akkor én vagyok idióta?? Ha normális lennél akkor a negatív véleményedet megtartanád magadnak!
2015. márc. 14. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!