Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tinderen hogyan kéne elkezdeni...

Tinderen hogyan kéne elkezdeni egy beszélgetést?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 00:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10: Amiket linkeltem? Igen valódi beszélgetések, csak a srác kamu képet rakott fel a profiljához (értsd.: egy 10/10 srác fotóját). Sokkal több is van, de most hirtelen csak ezeket találtam.


A lényege csak annyi, hogy a lányoknál (legalábbis Tinderen) csak a külső számít. Az, hogy mennyire vagy sötét, vagy bunkó, az másodlagos. A lényeg, hogy jól nézz ki.

2015. febr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én a sziával nem tudok mit kezdeni. Van fönn pár képem, amiről le lehet szűrni egy-kettő dolgot, és az alapján el lehet kezdeni egy beszélgetést. Egyszer írtam rá egy srácra, féltem, hogy esetleg csak úgy bejelölt, aztán mégse jövök be neki és töröl, vele remélhetőleg összejön majd egy találkozó.

Mondjuk én nem szexpartnert keresek, végig szoktam nézni a fotókat, és ahol félmeztelen kép van, ott már eleve bukott a dolog.

2015. febr. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!