Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkeresőkön a srácok...

A társkeresőkön a srácok miért tőlem várják, hogy én dobjak fel témát, én hívjam randira? Amikor sokan összetehetnék a kezüket, hogy velem ismerkedhetnek és nem beképzeltségből

Figyelt kérdés

vannak nagyon béna srácok, rájuk nézni is rossz, nem tanul, nem dolgozik, nagy senkik, mégis olyanokat kapok, hogy kérdezzek.különben nem is ír semmit..

vagy kapok annyit, hogy "szia" erre visszaszokta írni, hogy szia és nem ír tovább..


2015. febr. 23. 01:14
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

veletek nem esett még meg, hogy írtatok egy kimondottan béna csajnak és nem ír vissza..?

nem tudom mire vélni


próbálok itt nyitott lenni, meg esélyeket adni, még el sem kezdődik a chat, írtam, hogy írok sziát egy szára és ennyi..???



és Apolló, vagy ki :):

szeretem amikor tudja is egy pasi, hogy ki hova való :)

2015. febr. 23. 01:43
 12/32 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva ezt én is tapasztaltam. Ha hosszan írtam is magamról, mert a szokásostól eltérően kérdéssel indított, egy sokkal rövidebb választ kaptam sokszor pl. "az jó lehet". Na hát ezt hogyan folytatod?

Elég határozott vagyok az élet más területein, nem szeretnék ismerkedésnél főnökösködni, és nem hiszem, hogy a lány dolga feltétlenül fenntartani egy beszélgetést, hanem minimum 50-50%, de inkább a srác érdeklődjön jobban.

2015. febr. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
37%
elszakadt a te láncod úgy látom névtelen senki.
2015. febr. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? :D
2015. febr. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

12 én is így látom.

csak nem értem.


mégis mit akarnak fent így a srácok akkor?


Apolló, mi legyen a nevem? :D

2015. febr. 23. 01:53
 16/32 anonim ***** válasza:
75%

Rombolni az önbizalmam. :D De komolyan. Ha ilyen srácok is válogatnak a csajok közül, akkor mit akarok én egy értelmes, ideális esetben diplomás, dolgozó férfit leakasztani?

Egyébként meg hol ismerkedjen a kedves kérdező?

Mármint ok, nekem is van pár tippem, de ha adott esetben szégyenlős a villamoson szemezéshez, nem jár olyan közösségekbe, ahol sok a srác, lányokkal barátkozik, szórakozóhelyen meg hiába próbálkozik nem erőszakos, az erektált farkát kéretlenül odadörzsölős srácokat találni, akkor mégis hol?

Ja hogy most leírtam a saját szitumat...

2015. febr. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Akkor az miért van, hogy mikor tükörsimára koptatom a billentyűzetet, olyan szövegeket írok, hogy magammal összejönnék, és még okádékul sem nézek ki, akkor egy "aha" a válasz? A válasz: ne általánosítsunk ennyire, mert van, aki nem válaszol és van, aki válaszol mindkét nemből.
2015. febr. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Nyilván vannak jó ellenpéldák mindkét nemből. :)

Viszonylag ritkán hallani, hogy lányok arra panaszkodnak, hogy nem válaszolnak nekik, vagy nem kezdeményeznek náluk, pedig megesik az ilyesmi, nem is ritkán. Csak ez valahogy még cikibb, ha az illető nő, mert biztos gond van vele.

2015. febr. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Na igen, a nemválaszolás a halálom, alapvető illem kérdése az egész. Nőknél még csak-csak, mert sokan írnak, na de azért egy pasinál. Én eddig mindig válaszoltam.
2015. febr. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Nagy koponyákat környékezhetsz, kérdező...
2015. febr. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!