Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkeresőkön a srácok...

A társkeresőkön a srácok miért tőlem várják, hogy én dobjak fel témát, én hívjam randira? Amikor sokan összetehetnék a kezüket, hogy velem ismerkedhetnek és nem beképzeltségből

Figyelt kérdés

vannak nagyon béna srácok, rájuk nézni is rossz, nem tanul, nem dolgozik, nagy senkik, mégis olyanokat kapok, hogy kérdezzek.különben nem is ír semmit..

vagy kapok annyit, hogy "szia" erre visszaszokta írni, hogy szia és nem ír tovább..


2015. febr. 23. 01:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ebböl a nemválaszoló típusból nekem is kijutott néhány. Pedig szerintem semmiből sem tartana visszaírni a másiknak, hogy bocs de ezért meg azért nem jösz be.

A másik meg ez az elvárás, hogy legyen egy diploma. Miért gondolják azt a lányok, hogy akinek diplomája van az egy kicsit is inteligensebb, meg jobb ember annál akinek nincs?

Akivel beszélgetnem kellett azzal mindíg remekűl szót tudtam érteni, de ez a netes társadalom egyszerűen alkalmatlannak tűnik az ilyesmire. Ennek ellenére tovább fogok próbálkozni, nem adom fel. 26/F

2015. febr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Ha lúzerekre fecsereled az idődet ne csodálkozz.

Gyere pörgessuk fel a dolgot. Küldj egy kepet te is aztan megmondom h mi lesz a következő téma. De nehogy ledobald itt nekem a ruhaid. 29F

2015. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Én sose szoktam 1 mondatos üzeneteket írni. Diplomám nincs, de az én szakmámban kevésbé fontos (és nem kapálok egésznap). Normálisan viselkedek, normálisan nézek ki, igazándiból túlságosan átlagos vagyok és eltűnök a tömegben. Nekem ezért nem válaszolnak a lányok, mert nem vagyok elég érdekes nekik, mert ma csak a menőké a világ, én pedig nem vagyok az. Le is szoktam a társkeresőkről, meghagyom a lehetőséget másoknak, inkább nem ismerkedem :)
2015. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
39%

"A másik meg ez az elvárás, hogy legyen egy diploma. Miért gondolják azt a lányok, hogy akinek diplomája van az egy kicsit is inteligensebb, meg jobb ember annál akinek nincs? "

Mondjuk ez így egy picit ciki, mert intelligens és nem inteligens.

Én nem hiszem, hogy a diplomától jobb ember valaki. Sőt, hülye diplomások is elegen vannak, és okos diploma nélküliek is.

De arányaiban több tanult embert találsz a diplomások között- már csak azért is, mert min. 3 évvel meghosszabbították a tanulmányaikat.

Nekem eddig ez volt a tapasztalatom. Pedig a családban sincs mindenkinek diplomája.

2015. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Meló helyről írtam és sietnem kellett. Kapkodtam, ezért vétettem. Meg telefonról amúgy is kényelmetlen írnom. Elnézést ha bántotta azokat az éles szemeidet.
2015. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy a társkereső oldalakon írások alapján lehet ismerkedni. Muszáj írni kerek mondatokban, érthetően, barátságosan kölönben hiába az egész. Igen, nem-mel nem lehet kapcsolatot kialakítani az biztos. És mindenki egyenlő attól függetlenül hogy hogy néz ki illetve milyen az egzisztenciája. Az hogy mit is ér ott egy ember, vagy mi magunk az akkor derül ki ha összejön a randi és a folytatás.
2015. márc. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

feltettem egy másik képet, ezren rámírtak. azok is akikről eddig szólt a kérdésem, hogy "lekezelnek"


hát most visszakapják.

most én írok olyanokat, hogy ja, aha és ennyi! he he he he :D

2015. márc. 1. 15:40
 28/32 A kérdező kommentje:

*itt sírnak a pasik, hogy normális nő milyen kevés, a szolid képemre meg ezt kaptam, most meg feltettem egy fekete cuccban feszítőset.

gyökerek.

2015. márc. 1. 15:41
 29/32 anonim ***** válasza:

Remélem kinövöd ezt a hülyeségedet és legalább olyan értelmesekkel kezdesz el ismerkedni, mint az itt hozzászólók. Minek vesztegetnéd önként az idődet/erődet azzal, hogy ugyanolyan hülyén viselkedsz?

Esetleg az ilyen ostobákat már az elején próbára tehetnéd, hogy "valami ötlet, hogy miért pont velem akarsz beszélni?"

2015. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Akkor dobj már fel ide is egy képet, hadd menjen a nyála a jónépnek, ne légy fukar, ne légy kicsinyes, adj bele mindent, nyomd le az entert, dőlj hátra, és oszd meg. Amúgy frankón kíváncsi vagyok, ha már így mindenki rád mozdult.
2015. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!