Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kezdeményezzek? 21/L Részletek...

Kezdeményezzek? 21/L Részletek a továbbiakban!

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác, csak az a baj, hogy eléggé félénk vagyok. Szóval, ha Ő ott van a közelemben, zavarba jövök. Nagyon kedves volt hozzám az első találkozásunkkor, mosolygott meg minden, akkor kezdtem érezni iránta valamit. Azóta nem beszéltünk csak láttuk egymást párszor. Csak sejtem, hogy tetszem neki, de nem vagyok benne biztos. Személyesen csak ritkán van esélyem vele találkozni. És szerintem ő is félénk típus. Szerintetek, ha facebook-on írok neki valamit, hogy szimpatikus vagy ilyesmi az szerintetek jó ötlet? Elriaszthatja, vagy örülni fog? Ezen őrlődöm. Kérlek segítsetek! Nagyon értékelném és megköszönném a komoly és őszinte válaszokat.

2015. febr. 23. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos örülni fog neki, én például örülnék. :) Kivéve, ha már lekoptattál, akkor menj a fenébe! :)
2015. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
Szerintem igen,de először csak egy sima beszélgetés legyen.
2015. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk megírhatod neki, hogy szimpatikus volt a számodra, jól érezted magad a társaságában, ennél több most szerintem nem nagyon kell. A többi meg majd remélhetőleg jön magától.
2015. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos lehetsz,szóval egy könnyed beszélgetés legyen,aztán ha látod,hogy érdeklődik,mondjuk rátérhetnél arra,hogy leirod neki az érdeklődésed.

Nem hinném hogy visszautasitaná,de ha mégis,biztosan kedvesen,de ha azt irtad,hogy ő is többször rádmosolygott,akkor elvégre talán bejössz neki :)

Próba szerencse.

2015. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Jól esik ennyi pozitív véleményt olvasni. Sajnos hajlamos vagyok rögtön a legroszabra gondolni.
2015. febr. 23. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan csapj a lecsóba! Igazából mi vesztenivalód van?!


24/F

2015. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!