Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány, hogyan...

Tetszik egy lány, hogyan közelítsek felé? (én is lány vagyok)

Figyelt kérdés
Egyrészt nem tudom eldönteni,hogy hetero e vagy sem (megérzésre nem, de erre nem hagyatkozom). Nem fiúsan de rövid haja van,fiús hangja van,rocker,mindig bakancsot hord. Szerintetek? És igazából nen ismerem annyira de külsőre belsőre nagyon szimpatikus. Tud valaki segíteni,hogy hogyan közelítsek?

2015. febr. 24. 22:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%
Lábaidon.
2015. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is tetszik egy ilyen lány. Imádom őt ès meghalok hogy nem mondhatom meg neki. Fèlek hogy nem is leszbi, hogy elutasìt, hogy gáz lesz ha elmondanám mit èrzek iránta. Úgyhogy inkább szenvedek. Pedig olyan fantasztikus lány. Okos, aranyos, mindenkinek segìt, gyönyörű a mosolya, egyezik a zenei ìzlèsünk, ugyanolyan magas mint èn, laza, jó az illata, tetszik a haja, jól öltözik vagyis úgy ami bejön, tök különleges, imádom a hangját. Közel van mègis távol. Remèlem sikerül elfelejtenem. Mostmár munkatársak se leszünk úgyhogy nem nagyon fogom látni. Remèlem soha többè nem leszek szerelmes mert nagyon rossz èrzès.
2015. febr. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bakker,pedig a kezemen próbálkoztam :D az utóbbinak, pedig nagyon sajnálom, de értékelni kell szerintem azt hogy az ember képes a szerelemre, mert ha nem lenne akkor utána sóvárognánk,és nekem is voltak csalódásaim, de voltak felívelések is, és csak hagyni kell hogy más dolog is fel tudjon vidítani és utána minden helyrerázódik.
2015. febr. 25. 06:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki a lány?
2015. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem mond el neki.Ha tenyleg olyan aranyos lany meg minden ahogy leirod,akkor nem lehet baj.Szerintem nincs mit veszitened,max lesz egy uj baratnod:)
2015. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
A nők kicsit nyitottabbak szexualitás terén,és valószínűleg,ha nem is leszbi(vagy biszex) akkor sem fogja letépni a fejed,ha megtudja,szóval mondd el neki^^
2015. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) és amúgy leírtam hogy hogy néz ki.(rocker,bandás pólók,bakancs,aránylag rövid haj)
2015. febr. 25. 21:08
 8/12 anonim válasza:
Ha lesz fejlemény,leírnád majd,kérlek?*-*
2015. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze :) ha gondolod írok privátban
2015. febr. 26. 22:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is,nekem is.Érdekel:3
2015. febr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!