Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok az ilyen lányról...

Mit gondoltok az ilyen lányról? Leírás róla

Figyelt kérdés

172cm 46kg

szőke ,szereti a fekete színt ,mindig elegáns szép ruhákat hord,kevés smink,nem közeledik a férfiak felé,visszahúzódó,nagyon jól átlát az embereken,és szerény,sose közeledik senki felé,csak akkor ha lát az illetőben valamit.



2015. febr. 26. 17:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez inkább INFJ típus.
2015. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy kellene a puncuskájába egy méretes fallosz :)
2015. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát nem sok jó. És akárhogy is nézem ez a 46 kg nagyon kevés a 172 cm magassághoz.

De szerintem ez a súly a lelki élete miatt is lett ennyi.

2015. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Segíteni kell rajta.
2015. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én nekem bejönnek az ilyen lányok:) ha te vagy és szeretnél írj nyugodtan
2015. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ennyi info alapján azt tudom mondani, hogy szerintem teljesen rendben van, talán szimpatizálnék is vele, ha ismerném. A súlya egy dolog, én meg túl kövér vagyok a magasságomhoz képest, ettől még nem vagyok lelki beteg.

Talán ha elfogadóbbak lennétek és nem keresnétek rögtön patológiás okot, amiért nem úgy viselkedik mint ti, idővel megnyílna felétek. Ha úgy álltok hozzá, hogy "milyen fura, biztos valami baja van" azt ő is megérzi (főleg ha ennyire átlát az embereken) és még annál inkább magába fog zárkózni.

2015. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!