Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én csak hat év múlva leszek...

Én csak hat év múlva leszek felnőtt, de attól még szerelmes vagyok egy nálam 25 évvel idősebb papba. Nem egy normális férfiba hanem egy papba. De nem tudom miért. Miért?

Figyelt kérdés
Egy papba vagyok szerelmees. Annyira tetszik és szerintem én is tetszek neki. Nem tudom miért, mindig azt várom hogy végre láthatsam. Ez miért van?

2015. febr. 26. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen a te korodban, nem kell problémát csinálnod belőle. :)
2015. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mert szerelmes vagy a papba talán?
2015. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2015. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, lányoknál elő szokott fordulni ez. Papok, tanárok, eszők felé. Pszichológiailag nem elemzem ki, elég érdekes téma egyébként. Azt nem tudom, hogy ilyenkor mit kell tenni. Ne járj misére.
2015. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

*Edzők


6-12 év közötti kislányoknál fiyeltek meg ilyet az apa irányába is. Normális dolog, de az idő múlásával ez is elmúlik.

2015. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 PearlDiver ***** válasza:
I smell bullshit.
2015. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Őrá tudsz felnézi vmi miatt..
2015. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon nézek fel rá annyira, csak gondolok róla valamit ami elég érdekes dolog, és ez lehetséges h igaz...
2015. febr. 26. 19:40
 9/14 anonim válasza:
Valószínűleg egy jóképű férfi lehet.. az eseted..de emellé véletlenül nem villanyszerelő, sofőr, jogász, orvos, mérnök..hanem pap
2015. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#4: Engem nagyon érdekelne a pszichológiai kifejtés/elemzés, esetleg privátban megírnád részletesebben?


Kérdező: Ilyen korban tök normális, hogy belezúgsz ebbe-abba. Ebben a helyzetben meg gondolom az van, hogy külsőleg bejön Neked, tiszteled őt, látod benne a felnőtt, érett, intelligens és tanult férfit, akit sokan "követnek", tisztelnek. Plusz, tudat alatt ott lehet az is, hogy nem lehet a Tiéd, amolyan "tiltott gyümölcs".

2015. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!