Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én csak hat év múlva leszek...

Én csak hat év múlva leszek felnőtt, de attól még szerelmes vagyok egy nálam 25 évvel idősebb papba. Nem egy normális férfiba hanem egy papba. De nem tudom miért. Miért?

Figyelt kérdés
Egy papba vagyok szerelmees. Annyira tetszik és szerintem én is tetszek neki. Nem tudom miért, mindig azt várom hogy végre láthatsam. Ez miért van?

2015. febr. 26. 17:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, jóképű, legalábbis szerintem ... ma is találkoztam vele.
2015. febr. 26. 20:47
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, tudom hogy nem lehet az enyém.. nagyon örülnék neki pedig.
2015. febr. 26. 20:52
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát ja.. tudom h nem lehet az enyém, sohaa. Pedig annyira tetszik és szeretem.
2015. febr. 27. 14:40
 14/14 anonim ***** válasza:

Tényleg elofordul aa "kisebbeknél", úgy értem a fiatalabb lányok (mondjuk én is az vagyok :D) szerelmesek lesznek náluk sokkal idosebb ferfiakba. Pl:sztárokba, műsorvezetőkbe stb.

A korkulonbseg miatt ebből semmi nem lehet, de álmodozni szabad. :) Azért idővel felejtsd el, mert a plátói szerelem nem a legjobb dolog!!!

(Én már csak tudom…)

2015. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!