Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mik azok a tulajdonságok amik...

Mik azok a tulajdonságok amik feszélyeznek egy kezdődő kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A tapintatlan kérdések. (Pl. ha csaj nagyon firtatja, hogy mikor nem volt komolyabb kapcsolatom, akkor hogyan vezettem le a szexuális energiáimat.)
2015. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy nem fogok neki tetszeni, ha leveszi a ruhám
2015. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak egy szó: FÉLTÉKENYKEDÉS (persze csak ha nincs ok rá) qrvára idegesítő...
2015. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kendrazoltan ***** válasza:
Engem maximum az, hogy a kötelező és törvényszerű "forró kása kerülgetése" valójában mindkét fél komfortzónáját megtöri, de mivel ez a rész úgymond "társadalmi előírás és elvárás", így meg kell tenni a kötelező köröket. Egyik fél sem mondja, de senkinek nincs ínyére...nyilván nem arról beszélek, hogy első randin egyből egymás orra alá kell fingani vagy az első "lakásramenetelnél" nyitott ajtónál fosni, de hát na....
2015. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sürgetés, akár testi, akár érzelmi dolgok siettetése, titkolózás
2015. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dohányzás, alkoholizálás, és az identitászavar. Legfőképp ha ez randiról randira szépen finoman adagolva öntik a nyakadba. Az intimebb témák engem is kicsit megizzasztanak első randin, de nem zavar. Legalább nem annyi a téma, hogy "tényleg? és mit dolgozol?"

22/f

2015. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja és még az is nagyon szokott zavarni, amikor látom, hogy valami böki a csőrét a másik félnek, de nem hajlandó megnyílni és elmondani, hogy mi az. Ha kérdezem akkor se. 1 órával később meg kérdőre von, hogy miért nem kérdeztem meg, mi baj :OO O.o
2015. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!