Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet egy csendes,...

Hogy lehet egy csendes, visszahúzódó lány "pajzsát áttörni"? Egyáltalán suliban mi a jó csajozós módszer?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Suliban nem erdemes probalkozni..
2014. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2014. dec. 10. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy csendes es visszahuzodo lanyrol van szo akkor az mar nem csajozas... Egy bizalom szintet kell benne felepitened. Ami mindenkinel mas... Van akinel nehez van akinel konnyebb...
2014. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni, férfiasan kell viseledni, birtokolni kell egy béemvét, igényesebb csaj esetében Bentley-t és máris win
2014. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy az elso mire gondolt, de szerintem azert mert tul nagy a kockazata annak h arra figyelhetnetek h mit gondolnak rolatok a tarasitok, es nem egymasra. Es ha esetleg nem jonne osdze akk eleg szar lehet minden nap talalkozni.

Persze ha minden tok jol megy akkor nincs baj... De sterintem kockazatos

2014. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Viszont erre nincs elég időm. Szót váltani pedig csak óra után tudunk, amikor már megyünk haza.

Mit kéne lépnem? Üljek mellé, legyek vele vicces? Vagy hogy a tökbe lehetne nála elérni valamit?

2014. dec. 10. 15:18
 7/10 anonim válasza:
szerintem pont úgy :) nem kell túlzásba esni és nem mindenki a bmw-sekre meg a fehérneműmodellekre megy rá, csak szólítsd le, ha érdekel én így vagyok egy sráccal, csak én is a könyveimben élő típus vagyok, szóval örülünk ha hozzánk szólnak (:
2014. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Korod?
2014. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hagyni kell a francba
2014. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lelki okok miatt lehet ilyen a lány,vagyis ovatosan tudod csak megközelíteni
2014. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!