Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogyan ismertétek meg a...

Ti hogyan ismertétek meg a jelenlegi párotokat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Még nem ismerem,mert nem létezik.
2015. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon jó kis történet a miénk, már akkor ismertem, mikor megszülettem...a jobb kezemet. :(
2015. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Mikor először felsírtam, jobbra néztem és megpillantottam őt. Szerelem volt első látásra, azóta egymáséi vagyunk.
2015. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Évfolyamtársam és első igazi barátom gimiben. Azóta több.
2015. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elküldtem a pi..ába egy fórumon, majd így szóváltás lett belőle, és utánna sokat írtunk, és egyre szinpatikusabbak lettünk egymásnak, majd jótt a tali, meg a többi.
2015. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs, szóval csak az előzőről tudok nyilatkozni. Az előző barátnőmet pedig itt ismertem meg a Gyakorin :D Ráadásul teljesen véletlenül futottunk össze és nem úgy, hogy kiírtam egy ilyen ismerkedős kérdést.
2015. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ensam skog ***** válasza:
4%

92-ben született. Szóval majdnem annyi idős mint én. Kicsit szürke a hétköznapokban de ha úgy van nagyon be tud indítani. Néha olyan adrenalin fröccsöket élek átt amit eddig senkivel. Azt hiszem minket egymásnak teremtettek. Volt, hogy betegeskedett, és mások megszóltak emiatt, hogy miért nem hagyom el csak a baj van vele meg viszi a pénzt, de könnyes szemmel üvöltöttem, hogy azért mert SZERETEM.

Körül belül 6-7 éves lehettem mikor először találkoztam vele. Egerebe utaztunk, így egész úton vele voltam. Nagyon sima út volt így kicsit tudtam vele ismerkedni, de sajnos ritkán találkoztunk. Valahogy úgy 13-14 éves koromban éreztem azt, hogy kell nekem és egyszer az enyém lesz. Aztán teltek múltak az évek és egyre szerelmesebb lette. Próbáltam kitalálni mit szeret. Kérdezösködtem aki napi szinten találkozik vele, hogy mit lehet róla tudni. Legendák zengtek róla. Megismertem milyen kitartó, milyen filozófiát képvisel. Rádasul még sportos is.


Emlékszem egy őszi nap volt. Fújta a faleveleket a szél de még sugárzott a nap. Tökéletes idő volt. Ekkor felhívtak, hogy szeretne vele találkozni. A pulzusom az egekbe. Nagyon izgultam szinte be is pirultam a zoknimba. Kíváncsi rám, én kellek neki. Rá 20 percre meg érkeztem a találka helyre. Már várt rám. Elbűvölő volt az őszi napban. Majd kijött apám és átadta a kulcsokat. El se hittem szinte álom szerű volt de végül megkaptam a honda civicket. 125 lóerő és 8000-es fordulatszámon úgy üvölt mint egy harcba rohanó szamuráj. Imádom. A szerelem azóta is tart és egy percig sem lankadt. Kicsit itt ott eszi a rozsda de idén megcsinálom a nagyrészét. Sosem adom el! :) 24F

2015. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Buliban. Szórakozni voltam, haza akartam menni az utolsó vonattal, de lekéstem. Na gondoltam, akkor megyek egy másik szórakozóhelyre, mást úgysem nagyon tehettem. Vagy egy óráig nem kért fel senki sem táncolni, nagy volt a pangás. Aztán belépett ő a barátjával. Azt hittem csak egy tánc lesz. Végül elhívott randira. De ott túl messzire ment, el is utasítottam, azt hittem ezek után az életben nem találkozunk. Majd keresett. És még további 3 hétig kikosaraztam. Azóta viszont úgy belehabarodtam! :) Sosem voltam még olyan boldog, mint vele. :)
2015. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azon szerencsések közé tartozom aki az interneten találta meg az igazit elöszőr mikor rá írtam a társkeresőn csak barátkozni szerettem volna vele de késöbb kiderülthogy nem olyan mint amilyennek a képei alapján hittem sok sok üzenet váltás után bejelöltem fb-n

ott még több üzenet amiből kiderült hogy nem mindig érti a humoromat és képes a leglehetetlenebb dolgokat is elhinni azután találkoztunk és mire hazaértem a randevúról arra kaptam fel a fejem hogy minden percet szeretnék vele tölteni.

2015. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!