Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a nők visszautasítják a...

Ha a nők visszautasítják a nekik nem tetsző férfiakat, akkor utána miért vannak megbántódva, ha a férfi más nőkkel is beszél, flörtöl, ismerkedik?

Figyelt kérdés

Szóval visszautasítják a valamilyen szempontból elégtelen férfiakat, utána meg meg vannak sértődve, ha - ÉS EZ NAGYON FONTOS - a férfi intelligens, megértő és tényeket elsőre elfogadó lényként ugyan NEM kezdi őket hanyagolni, de kicsit kevesebb időt szentel rájuk.


Ki érti a nőket...


2015. márc. 4. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nő akkor is féltékeny, ha nem szeret, nem szerelmes:D 16/L
2015. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én is produkáltam ilyesmit, és nem értem magamat. :D Ki érti a nőket? Szerintem még a nők sem értik magukat. De ha nagyon magyarázatot akarok rá keresni, akkor azt mondanám, hogy inkább az egómon esett csorba, mikor átpártolt a srác máshoz. És ezért sértődtem meg, teljesen jogtalanul, mert akit elutasítok, az nem tartozik nekem semmivel.
2015. márc. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Mert a lányok imádják, ha körbeugrálják őket. Igaz, az ilyeneknek általában nincs esélyük a lánynál, de ettől függetlenül rossz néven veszik, ha azt a figyelmet már többé nem kapják meg. Még inkább, ha azt a figyelmet egy másik lány kapja meg. A lányok még féltékenyebbek tudnak lenni a lánytársaikra mint mi férfiak egymásra.
2015. márc. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem csak a pasikra korlátozódik és nem csak ismerkedésre. Pl. múltkor rám hajtott egy leszbi lány, elutasítottam mert hetero vagyok, de még nála is rosszul esett, hogy utánam egyből talált magának valaki mást. De még csak a kutyámnál is zavar, hogy ha nekem nincs kedvem játszani vele, ő meg ezért odamegy a páromhoz és vele kezd el játszani. Milyen nehéz eset lehetek. :D
2015. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!