Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Mennyi a max korkülönb...

Csajok! Mennyi a max korkülönbség ami nem zavar titeket? 10 év az sok vagy pont elég?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 07:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Lehet, azért aggaszt ez mert a volt párjaim és én köztem max 5-6 év különbség volt és most egy új dolog nálam?
2015. márc. 4. 11:04
 12/18 PearlDiver ***** válasza:
100%

Kedves nevedet nem vállaló #9, az zavar, hogy leírtam egy nagyon egyszerű képletet?

Nem kell megijedni, nincs mögötte tudományos kutatás, vagy kifacsart matematika, ez egy vicces ötlet ami viszont meglepő módon nagymértékben érvényes.

Nem, szexnél nem használok ilyen eszközöket. Viszont most elgondolkodtam, hogy neked vajon miért van késztetésed ilyen cinikus kommentet írni..

2015. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok. Jó gondolkodást!

Én nem vicces meg komoly képletek mellett élem az életem.

Csak egyszerüen nem értem miért táblázatok szerint kellene élni bárkinek, nekem az életem. Mi az elvárás? Hát gondolkodjál, akár cinikus is lehetsz! Elvárás a boldogság, egymás tisztelete, megbecsülése! Nem a "falu szája" a mérték!

Lassan 19 vagyok. Még szüz, nem pénzéhség vezérel csak a boldogság!

Hogy meg ne fájduljon a fejed a nagy következtetésben! Idősebb barátom/pasim van! A negativ véleményeket meg pont lesz...om!

2015. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk tökéletesen rendben van a dolog. Most 17 vagyok, a párom 29. Decemberben házasodtunk, és most jön nemsokára (a legutolsó ultrahangon a doki ápr. 21-et mondott) a baba. 3 éve együtt élünk és 5 éve vagyunk együtt.


Én: 17/F; Párom: 29/N

2015. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Az attól függ hány éves vagy te...Például ha 15 vagy és kiszemelt 25 az még belefér de már necces sztory lesz.
2015. márc. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 PearlDiver ***** válasza:
100%

#13 nem azt minősítettem, mi elfogadható, és mi nem. Azt írtam le, hogy szerintem mi az a különbség, ami általánosságban még működik, általánosságban. Ezért írtam, hogy átlagos élhető különbség.

Nyilván nem gondolom, hogy nem létezhetnek jó kapcsolatok ennél nagyobb korkülönbséggel. De statisztikailag ritka.

Ha nálatok működik, akkor örülök nektek, hajrá :)

Ha viszont leszarod a negatív véleményeket, akkor sok helyzetben nehéz dolgod lesz. A konstruktív kritikára érdemes hallgatni.

2015. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én 25 ő 35. Áprilisban lesz 36 éves.
2015. márc. 9. 20:44
 18/18 anonim ***** válasza:
lefele 2, felfele mondjuk 17, de nemtom
2015. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!