Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek még hogy többször...

Mit tegyek még hogy többször szexeljünk?

Figyelt kérdés
Múltkor lefeküdtünk egymással, szemmel láthatóan élvezte, és mondta többször is ezt meg kell ismételni. Eltelt egy kis idő, többször kérdeztem mikor érne rá. De mindig azt írja hogy dolga van, de szeretne szexelni, csak más alkalommal. Én meg már a falat kaparom, és nem tudom hogyan vegyem rá egy második találkára.
2015. márc. 4. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó te mi vagy vagy ki vagy?

Pasi nő travi?????

Meg ő ki barátod szexpajtid kutyád macskád????

2015. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ő a férfi
2015. márc. 4. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem írod ki rendesen hogy párkapcsolatról van-e szó vagy csak szex, mekkora a távolság stb.....akkor senki sem fog válaszolni, de már kezdem megérteni miért ritkán jár hozzád.
2015. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Csak ennyit akart. De nem akarta így kimondani.

Felejtsd el. Ha egy pasinak már azért is könyörögni kell, hogy legalább szexkapcsolat legyen, akkor az nagyon nem akar.

2015. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Többször mondta, hogy neki ennyi nem elég, és folytatni akarja.
2015. márc. 4. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ezek szerint még sem :D

Nyilván, ha meg akart kapni, akkor olyanokat mondott, amiket hallani szerettél volna.

Ha akarna téged, akkor menne hozzád, hívás nélkül is ;)

2015. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hosszú ismeretség után én hoztam fel neki, bele is ment, és ő mondta hogy szeretne folytatást, utána lelkes volt egy ideig, keresett is, de mostanában furán viselkedik.
2015. márc. 4. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!