Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha egy fiú verseket...

Lányok, ha egy fiú verseket ír, az nálatok előny, hátrány vagy nem oszt nem szoroz?

Figyelt kérdés

Olyan versekre gondolok, amik nem csak "tiniversek" hanem van irodalmi értékük.

Az ilyen fiúkat strébernek tartjátok, különcnek, egyedinek, szánalmasnak vagy érdekesnek vagy minek? Hogy viszonyultok az ilyenekhez? Ha tudod róla, felkelti az érdeklődésed vagy inkább "inkább nem" kategória?


16-23 éves lányok véleménye érdekel főleg, de minden értelmes választ megköszönök.


2015. márc. 5. 02:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáltam ezzel becsajozni, de rájöttem, többet ér a pénz mint a rímelő sorok
2015. márc. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

értékleni tudják ha jó

de csak ezzel ritkán baszó'


ha bejössz neki akkor + pont, de ezzel szerintem nem tudsz hódítani

2015. márc. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ezzel akarok csajozni, csak ha van egy csaj ismerősöm és megtudja, hogy írok verseket, akkor mit gondol? Hogy akkor agyilag is van ami érzékelhető bennem, vagy hogy uh, ez biztos valami kocka, inkább keresek egy pávát.
2015. márc. 5. 02:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó, ha írsz verset és van agyad is, de legyen pénzed is!
2015. márc. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha a lány nem szeret, teljesen fölösleges ezzel strapálni magad

ettől nem fog beléd szeretni, csak furcsának gondolni

külső + belső számít elsősorban, nem egy egyszeri gesztus

2015. márc. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. Persze, ha reálisan gondolkozok, akkor jó pont lehetne, mert valószínűleg szorult beléd valami értelem. De engem ettől függetlenül teljes mértékben taszít, amin ne csodálkozz, hiszen szexuálisan nem valami vonzó egy verseket írogató férfi. 16/L
2015. márc. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
:D :D :D Ezen jót röhögtem, h szexuálisan nem túl vonzó egy verseket írogató férfi... :D :D Most komolyan, mi ebben az összefüggés? Az a baj, h kategorizálsz, azt gondolod, h aki verset ír, az egy hónapja felhúzott gatyás kockás inges szemüveges, pattanásos kocka, vagy valami hasonlót. Mert a kondiba járó, divatosan öltözködő jó képű srácokról el sem tudod képzelni... Oké, mondjuk valóban nem a versírás jellemző náluk az tény, de kivételek mindig vannak, nem kell általánosítani.
2015. márc. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nos, ez lány függő is. Sőt.

En például szeretem a verseket, ha pedig valaki nekem ír, az szép gesztus, főleg ha a pasi tetszik vagy mar épp a párom.

Ha kifogsz egy olyan libát, akit cseppet sem érdekel az ilyesmi, lehet hogy hülyének néz.

Mielőtt elmondod neki, puhatolózz, nyitott e az ilyenre.

2015. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ekvinitus válasza:

Kedves 8-as azt írod, nincs ellenedre amikor verset írnak neked. Nem tudom írtak már, vagy nem, én most írtam egye négysorost. Hogy legyen egy , ami kizárólag neked szól. Már ha elfogadod. És persze ha tetszik.


íme:


Tekinteted meleg fátyol

Harmat fényű május reggel

Rombusz arcú magányomból

Mosolyoddal ébresztel fel

2015. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Bocsi, én csak próbáltam leírni az "érzéseimet". Mert ugye ez nem olyan dolog, hogy mint a boltban, a "termékek" különböző specifikációi alapján kiválasztas egyet. Vagy tetszik, vagy nem. Ez működik egyénekre lebontva is, és úgy is, hogy pl. nekem elég fura a gondolat, hogy verseket ír egy pasi - ha mellette gyúrni jár főleg - vagy én ugyan úgy nem tudnék mit kezdeni mondjuk egy énekessel. Ez vagyok én. Nem vonzanak az ilyenek.
2015. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!