Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Milyen jel (ek) utan...

Fiuk! Milyen jel (ek) utan "mernetek" lepni egy lany fele? Es egy lany milyen jelektől "számítson" tőletek ilyenkor vagy amikor bejon nektek? ( metakommunikacioval)

Figyelt kérdés
Azt hogy mernetek lepni ugy ertem, hogy ugy gondoljátok, hogy : na ez tenyleg akarhat tőlem valamit es en is tole szoval lepni kene

2015. márc. 7. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom Kérdező, de mi pasik néha nagyon "ütődöttek" tudunk ám lenni. :D

Van, aki már 1 kedves mosolynál is bepróbálkozik, teljesen félreértve a dolgot, de olyan is akad szép számmal, aki csak akkor veszi a lapot, ha az arcába üvöltitek:

"Mikor veszed már észre Te szerencsétlen, hogy szerelmes vagyok beléd?" :D

Egyébként minden fiú más, kinek ez jön be, kinek az.

ne akarj mindenkit 1 kalap alá venni! :)

2015. márc. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Nem ugy gondoltam, hogy XY ember leír valamit es az ugy van pont :D


Mi lanyok is teljesen masok vagyunk es máshogy viselkedünk ilyen helyzetben :D

2015. márc. 7. 07:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szemezik velem és mondjuk kétszer is visszamosolyogna, akkor már mernék lépni :)

Ha nekem bejön egy lány: szemezés(bámulok is néha:D), mosoly, esetleg ráköszönök

2015. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát én ha a lány tetszik nekem (most is) én mindig ráköszönök, nézem, szemezek vele, beszélgetést kezdeményetek (leckétől a WC takarításig mindenben) :D ... de ha lépsz, hazakíséred, elhívod sétálni-és közben meghívod valamire-ilyesmik. :)
2015. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sopronban melyik suliba jársz? :D (akár privátba!)
2015. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!