Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki? Ha nem, mit...

Tetszem neki? Ha nem, mit tegyek, hogy teszek neki? (alul)

Figyelt kérdés
Van egy helyes srác. Minden héten találkozunk (csak köszönünk és ennyi). Szoktunk néha (nagyon ritkán) beszélgetni. Akkor is ilyen általános dolgokról. Nekem nagyon tetszik. Kedves velem (segít ha megkérem, meg csak szimplán nem bunkó). Örülnék ha valami komolyabb dolog is. Honnan tudom, veszem észre, hogy tetszem neki, illetve hogyan tudnék hozzá közelebb kerülni. Ja Gond lehet, hogy legjobb barátnőm (13 éve) bátyja... 16/L

2015. márc. 7. 09:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Én:Barna vállig érő haj, barna-zöld-kék(kavalkád) szem, mások azt mondják, hogy szép vagyok...én nem tudom, tuti nem vagyok csúnya...egy elmegy talán xD
2015. márc. 7. 09:59
 2/3 anonim válasza:
Szokott mosolyogni, vagy sokat néz?
2015. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagy ritkán mosolyog (amúgy elég komoly), azt nem tudom, hogy néz-e, mikor náluk vagyok és beszélek akkor igen, max. néha, nagy ritkán xD
2015. márc. 7. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!