Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell egy lányt "felnyit...

Hogyan kell egy lányt "felnyitni"?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy ha beszélgetünk, akkor komolyabb, akár magánéleti dolgokról beszéljünk, ne csak felületes témákról. Azt akarom, hogy mindent elmondhasson nekem. Esetleg kezdjek el én kitárulkozni neki? És ha igen, mégis mivel? Vagy inkább kérdezgessek? De mi az amit tolakodásnak vehet, és mi az, amit nem?

2015. márc. 8. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ne haragudj, de ezt nem lehet így és itt meghatározni! Komolytalan lenne!
2015. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Konzervnyitóval
2015. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Attól függ milyen a lány viselkedése.

Ha beszédes és sok mindent elmond magáról akkor hallgasd meg és figyelj rá. Ha félénkebb akkor te beszélj magadról és kérdezgesd őt is és vond bele a beszélgetésbe.

2015. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sörnyitóval!
2015. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bekken'Bauer ***** válasza:
Beszélgess vele, alakíts ki bizalmat, hogy érezze bízhat benned, bensőségesebb támák meg jönnek idővel maguktól, aztán nyiss te is felé egy picit..
2015. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gimmesomekeef válasza:
Azt mondják, legbelül minden nőben ott van a királylány. Én felnyitottam már párat, csak vér meg belsőségek.
2015. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!