Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van még esélyem...

Szerintetek van még esélyem olyan lányt találni, aki nincs túl már a századik kapcsolaton?

Figyelt kérdés

Sajnos csak későn, 18 évesen kezdtem el lányokkal ismerkedni. Volt már két rövidebb kapcsolatom, de valahogy nagyon nem találom az igazit.


Az a baj, hogy a fiatalabbak még nagyon komolytalanok, és éretlenek. Viszont 16-17 év felett már annyi kapcsolaton túl vannak legtöbben. Volt már egy nagy szerelmük, akihez többnyire vissza is vágyódnak. Vagy csak már nagyon csalódottak. Nem ítélem el egyiküket sem ezért, nem is azért mondom


Nem nézek ki rosszul, nincs is bajom az ismerkedéssel. Ez az egy dolog van, amin gondolkodom mostanában. És lehet hogy hülyén hangzik, de néha azt érzem, hogy már lekéstem az igazit


20/F



2015. márc. 8. 01:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nagyon nehéz.

nem egyszer jártam már meg...ezzel.

volt olyan aki szűz volt..20 éves...együtlét után pár héttel meg nekem állt, hogy nem kötelezi el magát velem, mert szeretné több fiúval is kipróbálni.

voltam már olyannal akit vagy a fél világ megkurt...az nem is volt hűséges.

tehát....nehezen lehet ezt megtalálni.

2015. márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem lesz olyan, aki minden egyes szempontodnak a végtelenségig megfelel. Ürülék ügy, de ez van.
2015. márc. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az lenne a normalis pedig az életben, ha nem halmoznák a kapcsolatokat az emberek, sok a kapcsolatfüggő ember. Már a 14 évesek is nagyok akarnak lenni, elkezdik, majd ha vége lesz teljesen összeomlanak, hogy egyedül semmit sem érnek, és jön a "ha nincs ló, jó a szamár" effektus. Sajnálni tudom az ilyen embereket. Úgyhogy ne csüggedj, mert nem mindenki van túl száz kapcsolaton.

19\L

2015. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 salalla11 válasza:
Az utolsó válaszadónak igaza van. Én nyolcadikos vagyok, de már tavaly voltak olyan lányok az osztályból, akiknek volt barátja, akár osztályon belül. Persze ezek nagyon rövid "kapcsolatok" voltak. De azért én több olyan lányt is ismerek a kotosztályomból, akiknek még nem volt egy kapcsolata sem. De ne aggódj, léteznek olyan lányok, akik szintén 17-18 évesen kezdenek el ismerkedni, csak ilyet nehéz találni.
2015. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel nem is fogsz találni!!!!!!
2015. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1: Nem az a vágyam, hogy szűz legyen. Csak annyit várok el a leendő partneremtől, hogy kedves, intelligens legyen. Igazából nem is az a baj, hogy sok partnere volt már valakinek, hanem ami ebből fakad, amiket leírtam.


De eddig bármelyik lánnyal is jöttem össze sajnos ez volt a helyzet. Úgyhogy kezdem teljesen úgy érezni, hogy én már nagyon lekéstem arról, hogy egy igazi kapcsolatom is legyen

2015. márc. 8. 10:32
 7/12 anonim válasza:

Még semmiről nem késtél le,de szerintem próbálkozhatsz fiatalabb korosztállyal is:)

nem mindegyikük komolytalan

csakugye nehéz megtalálni pont azt a lányt.

2015. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Igen van! :) Hidd el sosincs késő semmihez. Itt vagyok Én mint 16 és fél éves lány és még nem volt kapcsolatom! Ha valaki megkérdezné hogy nem sajnálom-e azt mondanám hogy NEM! Sőt nagyon is büszke vagyok arra hogy nem voltam 100 pasi alatt és úgy gondolom nem maradtam le semmiről akár még nyerem is ezzel! :) Te is legyél büszke arra aki vagy és amilyen vagy hisz valakinek ez fog aranyat érni! A nagy Ő-t nem lehet elhalasztani. Ő akkor fog jönni az életedbe amikor igazán szükséged lesz rá! Ne aggódj mindig minden úgy történik ahogy annak lennie kell! :)
2015. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

En 18 vagyok, nem sokara 19, es nekem sem volt meg baratom, de orulok annak, hogy nem otthon a sarokban zokogok, hogy mar hanyan atvertek es atmentek rajtam. Van olyan velem egyidos aki a nyaron ferjhez megy. De minek? Konyorgom 18 eves es el akarja kotelezni magat? Kicsit meg korai szerintem...

Na azzal meg hogy lekested az igazit. En is ereztem mar ezt. De ha nem vagy optimista es nem ismerkedsz akkor megtalalni s fogod :)

2015. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a biztatást :)


próbálkozom azért továbbra is, mert bízom benne, hogy megtalálom majd a hozzám illő lányt. Csak sajnos egyre csak azt látom, hogy ez így van :/

2015. márc. 8. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!