Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teltebb, ducibb lányok:...

Teltebb, ducibb lányok: milyen jelek kellenek a fiútól, hogy ismerkedéskor érezzétek: szépnek lát benneteket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkinek kicsit más, de talán akkor is jöhet pár tipp, hogyan fejezhetem ki jobban a tetszésemet.


Alaptevőten a teltebb lányok tetszenek, de sokan közülük nem elégedettek magukkal, szégyellik az alakjukat. Olyan jó lenne ilyenkor bíztatni, bátorítani! Már többször volt, hogy nem tudtam, hogy fejezzem ki a legjobban, hogy szépnek látom a lányt. Nem csak "belefér", hogy dundibb, hanem pont hogy azzal együtt tetszik.


Nektek mi segített, hogy jobban elfogadjátok magatokat? Mi esett jól a fiútól? Vagy mi esne jól? Írhattok magánban is. NEM itt akarok ismerkedni, csak őszintén érdekelnek a vélemények.


23/F


2015. márc. 8. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően megvagyok magammal elégedve, de ha rám mosolyog, vagy beszélgetést kezdeményez, és akkor ki is mondja, hogy szép vagyok, akkor azért rájön az ember.
2015. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak legyél kedves és mosolyogj, éreztesd, hogy tetszik. Én nem bírom a "Nekem ÍGY IS tetszel" mondatokat. :D Most vagy tetszem vagy nem, ne jegyezze meg, hogy azért tetszem, legalábbis ne az ismerkedés szakaszában
2015. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Mosolyogj és legyél kedves, udvarias.

Ha már beszélgetésbe elegyedtetek, bele fűzheted finoman azt is, hogy az a jó/szexi, minél többet lehet egy nőn fogni.

(Nekem ez lenne az egyik kedvenc mondatom arra a kérdésre vagy kijelentésre, hogy:"Híztam?"-"Nagyon remélem, mert akkor többet lehet rajtad szeretni.")

2015. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

második, szerintem azért jegyzik meg ezt a pasik, mert sok duci lányban él az a sztereotipia, hogy egy pasinak sem tetszik az alakja miatt.

Ezért ez ilyen béna, feszültségoldó beszólás inkább, mintsem lekicsinylés. Csak tudod, mi pasik, rosszabbul kommunikálunk :)

2015. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!