Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor még is mit akarhat...

Most akkor még is mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

elég kacifántos a történet és előre köszönöm annak aki elolvassa.


kb 2 hónapja van egy új munkatársunk (csapatban dolgozunk) egy férfi. párkapcsolatban él. én is abban voltam egészen 1,5 hónappal ezelőttig. utána 2 héttel kezdődött minden. elkezdett írogatni nekem. tetszem neki, megcsókolna, stb csak fizikai dolgok. de nem volt köztünk semmi. aztán kezdett tönkremenni a kapcsolata. sokat veszekednek, külön akarnak költözni, közben mi közelebb kerültünk egymáshoz. sokkal többet beszélgettünk. hétvégén munkán kívül is találkoztunk. megakart csókolni, csak nem hagytam. olyanokat mond h velem akar lenni, kíván engem, kezd irántam többet érezni, minden alkalmat megakar ragadni h munkán kívül találkozhasson velem. munka közben is becézget, sokszor hozzámér, megsimogatja a kezem. azt mondja megdobogtatom a szívét. közben meg ma azt mesélte az egyik munkatársunknak (akivel tudja h amúgy h jóban vagyok) h külön költözik tőle, mert anyagilag nem bírják de azt nem mondhatja h nem szereti. akkor most mégis mit akar tőlem? miért mond ilyeneket nekem? miért akar velem lenni? miért mondja h kezd irántam többet érezni és szíve szerint inkább velem lenne? annyira nem értek már semmit


2015. márc. 9. 19:24
 1/1 anonim válasza:
huhh ez egy kicsit tényleg zavaros
2015. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!