Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy egyedi ember beszélgetni?

Egy egyedi ember beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 15 éves szlovákiai, pontosabban FELVIDÉKI srác vagyok..


Általában utálnak az itteniek, mert én akár magyar zászlóval is képes vagyok végig kullogni a városon, miközben a sok magyar gyűlölő szlovák a pokolba kíván.


Ebből a "temperamentumos" énemből kifolyólag eléggé kevés barátom van, emiatt volt több gondom is volt, de hát bakker, kit érdekel? :DD


Fő az optimizmus ;) Az idő mindent megold..


Szeretek sportolni, főleg bringázok, annál szenvedélyesebb érzést nem éreztem, mikor a hűs erdei úton gurulok lefele, a szél az arcomat csapdossa, és élvezem a magányt.

Nos, sok magány, hááát az nem a legjobb, arra gondoltam (mivel itt úgy is annyi ember kérdez ilyet) nem-e lenne valakinek kedve beszélgetni, de úgy, hogy intenzíven, mert már nagyon mondanám, de tulajdon képpen unom a naplózást, mert nincs válasz xD


Olyan ember, aki hozzá tud szólni a dolgokhoz, sokat ír, és szívesen rám is ír akár napi többször.. Olyan létezik? :D Főleg fiúk, ne értsetek félre, hetero vagyok, csak na.. fiús témák :)


Jobban örülnék egy korombeli szószátyárnak :D

De nekem mindegy, csak élvezetes legyen a beszélgetés :))


Bár az tőlem is függ.. Majd igyekszem :D


Minden jót: G


2015. márc. 9. 19:58
 1/2 anonim válasza:
Írj 19/f
2015. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy magányos harcos,ki az erdőket rója hű paripáján,arcát hűs szél simogatja.Ó,te vándor,halld meg fohászomat! xD
2015. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!