Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy a párválasztás és családalapítás szempontjából releváns korban több a nő, mint a férfi?

Figyelt kérdés
Gyakran találkozom ezzel a téves elgondolással, ami valószínű abból a tényből ered, hogy a teljes népességet tekintve valóban több a nő. Azonban az emberek nagy többsége ezt miért nem képes továbbgondolni? Közismert tény, hogy a nők évekkel hosszabb ideig élnek átlagosan, mint a férfiak, és az eltolódás oka valójában ez. Az első párkapcsolat nagyjából a 14-19 évre tehető. Ebben a korban a KSH oldalán fellelhető korfa alapján nagyjából 17000-rel több a férfi. Azonban még elkeserítőbb a helyzet a megállapodás és a családalapítás korában, 21 és 30 év között, ahol nagyjából 33000-rel több a férfi. Szemléletesebben ez azt jelenti, ha összegyűjtenénk az összes magányra ítélt férfit, akkor kb. egy Szekszárd méretű települést töltene meg. Ez pedig még így is csak optimista becslés, hiszen a 20-on éves lányok bizonyos hányada előszeretettel állapodik meg az idősebb korosztály tagjainál. Az pedig egyértelmű, hogy mely férfiak lesznek főleg ebben a 33 ezerben. Az alacsonyak, a kövérek, a rondák, a túl magasak, a nagyon soványak, szóval nagyjából azok, akik jelentősen térnek el az átlagtól a negatív irányban. Szóval az ilyen embereket egyáltalán miért kell vigasztalni azzal, hogy majd lesz valaki, aki elfogadja, hiszen egy lány nincs rákényszerülve, hogy ilyet válasszon, ha akad jobb. A többieknek marad az örök magány, mint nekem is.

2015. márc. 10. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
"Az alacsonyak, a kövérek, a rondák, a túl magasak, a nagyon soványak" Ezek mind relatív de VÁLTOZTATHATÓ dolgok, csak mindössze akarni kell! Üdv egy egykori alacsony, ronda, kövér, sovány aki ma testépítő!:)
2015. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
-sovány
2015. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1. Sikerült hosszú évek munkájával megfelelned a nők igényeinek? Hadd gratuláljak.
2015. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Tök lényegtelen, hogy hülyeséget írtál, nem fogok magyarázkodásba kezdeni, teljesen értelmetlen volna.:)
2015. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát igen, a legegyszerűbb ezt a szöveget elfogadni, és belenyugodni a gonoszgonoszgonosz sorsba..
2015. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem a nőknek akart megfeleni, hanem saját magának. Van aki beletörődik abba ami osztályrészéül jutott, van aki meg elhatározza, hogy ha törik ha szakad, én jobb leszek annál mint amilyen most vagyok!
2015. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosan! Azért látom akadnak még értelmes emberek is!:)
2015. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6. Hát persze, saját magának. Gondolom azóta sem akart egy nővel sem lefeküdni, csakis önmagával van elfoglalva.
2015. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
És az miért baj ha tetszeni akart a nőknek ? Inkább ült volna otthon azon háborogva hogy mekkora szemetek ezek a csinos lányok, hogy nem kell nekik egy dagadt pasi, aki nem képes arra hogy változtasson egy olyan dolgon ami valószínű önmgaának se jó? Miért baj az hogy azhelyett hogy másokban kereste a hibát, inkább megtalálta önmagában és változtatott rajta? Kötve hiszem, hogy aki kövér az úgy jól érzi magát.
2015. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült eltérni a kérdés lényegétől. Itt cseppet sem a változtatáson van a hangsúly. Kár volt beírnom a kövér/sovány jelzőket, amin lehet változtatni. (Magam is megtettem, kövér voltam, már nem vagyok az, lefogytam, viszont sosem állt szándékomban "testépíteni", de annak ellenére, hogy mennyi energiát öltem bele a fogyásba semmivel sem nőttek meg az esélyeim a lányoknál). De függetlenül ettől a lényeg, ha neked jut is valaki, attól az arányok még nem változnak, és ugyanúgy lesz 33000 olyan férfi, akinek nem juthat pár. Mindig lesznek selejtesek (most akkor kimondottan csak az alacsonyságra és a rémesen ronda arcra fókuszálva), akik még ha össze is jönnek egy lánnyal, akkor is dobva lesznek, amint jön egy éppen szabadon lévő jóképű és magas férfi.
2015. márc. 10. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!