Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Jelent előnyt ismerked...

Lányok! Jelent előnyt ismerkedés szempontjából, ha egy 19 éves fiúnak egy brutálisan erősnek mondható gépe van?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: Ha megtudnátok ismerkedésnél, akkor jelentene a fiú számára előnyt?


Gépház: Enermax Thormax Giant

Alaplap: ASUS RAMPAGE V EXTREME

Processzor: Intel Xeon Ten-Core E5-2687W v3 3.1GHz

Videókártyák: 4db ASUS GTX 980 4GB DDR5 256bit

Ram: Corsair 64GB (8x8GB) DDR4 2666MHz

Tápegység: Corsair AX1200i Platinum 1200W

HDD/SSD: 2 db Hitachi 3.5" 8TB 7200rpm SATA3; 1db Hitachi 4.8TB


Lányok ez nektek mennyire jönne be? :3 Könnyebben lefeküdnétek/összejönnétek egy ilyen fiúval, akinek a fenti gépe van, mint egy átlagos erejű számítógéppel rendelkezővel?


2015. márc. 10. 15:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányok nem a számítógéppel fekszenek össze.
2015. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szia! Nos... Nyilván értékelném - grafikusnak készülve -, ha nekem lenne ilyen gépem... De különben nem tudnék mit kezdeni vele, hogy neked van. Szerintem ez még az infós lányoknál sem igazán jön be, mármint beszédtémaként biztos jó, de különben ez a te géped, a te "kölyköd". :) Annyi biztos, hogy nem járnék a nyakadra érte, és csorgatnám a nyálam rá, mert nyilvánvalóan nem vele fogok összejönni, hanem veled, ha esetleg tetszenél - és akkor sem azért, mert ilyen géped van. És ha már te tetszenél, tisztelném azt, amit szeretsz - ahogy írtál a gépről, az jött le, hogy fontos számodra -, de ennyi. Remélem, kellőképpen megválaszoltam a kérdést. :)

19/L

2015. márc. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 10inchhero ***** válasza:
újra itt :D kedves kérdező, nálad fontos szempont, hogy a lánynak jó gépe van-e?
2015. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem fontos, de ha megtudnám, hogy egy ilyen kaliberű gépe van akkor jelentősen nőlnének az esélyei. :D
2015. márc. 11. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!