Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Társkereső oldalon...

Lányok! Társkereső oldalon milyen szöveggel kéne indítsak, hogy ne legyek se tolakodó, se túlzottan félénknek tűnő? Mi indítja be leginkább a fantáziátokat?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, az első üzenettől függ, hogy válaszoltok-e, vagy hasraütésszerűen megy az ilyen? Nem értem miért van az, hogy arányaiban 100 üzenetemből 10 lesz olvasott, de max 5 nézi meg a profilom és max 1 válaszol. Több oldalon, többféle profilnéven, a lehetőségek tárházát szinte teljesen kihasználva ez a tapasztalat. El se olvassátok az üzeneteket, meg se nézitek a profilomat, egyáltalán vannak lányok azokon az oldalakon, vagy mind kamu? Egyáltalán mi alapján döntötök, hogy melyik üzenetet olvassátok el, ha még a profilomra se néztek rá??

2015. márc. 10. 18:56
 1/8 anonim válasza:
társkeresőn jól írtad nem fognak visszaírni akármit írsz nem tartom magam csúnyának se félénknek de társkeresön amiket kipróbáltam a lányok nem válaszoltak tisztelet a kivételnek annak a párnak de ök se párt kerestek csak beszélgetőpartnert nekem mondjuk 100 ból 10 kb válaszolt de meguntam h én veszödök h egyéni levelet írjak nekik ökmeg le se szartak igy töröltem magam jobban jársz lemész a belvárosba kiszemelsz 1 lányt és ott leszólítod... 21/f
2015. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen oldalakon jóval több a férfi, egyszerűen ha kap az ember lánya egy hét alatt 300 levelet, arra képtelenség mind válaszolni, vagy akár mindet elolvasni. Ennyi.
2015. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lemennék én a városba, csak az a gond, hogy nem értem a beszélt nyelvüket... :S Ők meg nem beszélnek a hivatalos nyelvükön, max. egy mondatot, aztán megint vissza. Magyar lányokkal szeretnék ismerkedni, de én Svájcban vagyok, ahol a svájciaknak én senki keleteurópai vagyok, a valahogy is kinéző magyar lányok meg a gazdag svájciakra várnak. Az egyetlen lány, aki itt visszaírt legalább őszinte volt, prostiként dolgozik... :)
2015. márc. 10. 19:26
 4/8 A kérdező kommentje:
2# - tehát akkor hasraütésszerűen megy a válaszolás... remek. :)
2015. márc. 10. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Legyen jó képed és akkor elég a szia is. Jó kép alatt nem azt értem, hogy legyél feltétlenül Brad Pitt, de jó kisugárzásod legyen rajta és mondjuk ne a WC-ben legyen.
2015. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
# 1/5: Talán az a probléma, hogy nem ismered a központozást?
2015. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó képem? ha meg se nézik a profilomat, akkor minek? :)
2015. márc. 10. 20:23
 8/8 A kérdező kommentje:
meg az is egy érdekes kérdést vet fel, hogy sokan az adatlapjukon idézegtik, hogy milyen gyökér emberek miket írnak. Azokat elolvassák... sőt válaszolnak is rá! :P
2015. márc. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!