Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezhet szerelem, ha még nem...

Létezhet szerelem, ha még nem találkoztunk?

Figyelt kérdés

Egy fiúbarátom elmondása szerint 2 éve szerelmes belém. A távolság miatt soha nem fogunk tudni találkozni. Az alatt a két év alatt nem volt kapcsolata, csak egy két hetes. Akkor bevallotta nekem, szerelmes belém, neki ez nem megy, és szakított a másik lánnyal. Küldtem neki képet magamról, megmondta, ez lesz a háttere a telefonjában.

Meg hogy soha egy lány nem volt még rá ilyen hatással.

Mesélt rólam a családjának, elég értetlenül állnak a dolog felett, bár beleegyeztek, hogy odamehetek, ha szeretnék, ha ennyire kötődik hozzám.

Nemrég megkeresett egy haverja, és azzal kezdte, "Te tényleg gyönyörű vagy" Szóval, tudnak rólam páran.


Mennyire gondolhatja komolyan?


21N, 26F


2015. márc. 10. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ugy létezhet csak igazán!
2015. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet kamuzik.
2015. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2 éven át mi céllal kamuzna?

Ha helyben lenne, nyilván azért, hogy megfektessen. De annak tudatában, hogy sosem találkozunk...

2015. márc. 10. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:

erős vonzalom,kötődés létezhet.

de igazi szerelem.. az szerintem akkor van,ha látod is,és vele vagy,és személyes az egész.

2015. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!