Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vagytok szép, aranyos,...

Hol vagytok szép, aranyos, visszafogott lányok? Léteznek még ilyenek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 15:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
itt vagy
2015. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Hol vannak a helyes, kedves, okos es vicces fiuk? Leteznek meg ilyenek?
2015. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, pont ezt akartam írni. Hiába vagyok, alapvetően olyan amilyet itt írtál, van akivel egy idő után nem lehet kedvesnek lenni, például, azokkal akik itt rinyálnak, hogy a nőket csak a pénz érdekli, és..., inkább nem megyek bele még jobban ebbe a témába.
2015. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
62%
En sokak szerint tul 'jokislany' vagyok. Ami annyit takar,hogy nem jovok oasze, es nem smarolok mindenkivel..
2015. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Léteznek, csak nézz körül... Hamar találsz...
2015. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Már lassan 2 éve nem sikerült, pedig azt beszélik nem vagyok randa.. Akadt volna 1-2, de mind ugyan olyan, tucat nő, és semmit nem indít be nálam max a szex utáni vágyakozást. Már végre szeretnék normálisan szeretni egy lányt, szerelem, vagy valami hasonló jól jönne már. Bulizni sem tudok el menni, mert mindig melózni kell+ a haveri társaságom sem olyan, nekik már ott a család, vagy a barátnő.
2015. márc. 12. 21:49
 17/18 A kérdező kommentje:
Komolyan csak azt látom, hogy eljár a fejem felett az idő, és majd én leszek a vicces nagybácsi, akinek nem jutott senki:D Amúgy 26 éves vagyok.
2015. márc. 12. 22:08
 18/18 anonim válasza:
Létezünk. El lettünk küldve anyánk csipájába azok által (az emberek 99%a) , akik egyedül a gyengeséget és más egyéb halálos bűnöket látnak bennünk.
2015. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!