Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meggyőznétek, hogy nem szánalm...

Meggyőznétek, hogy nem szánalmas társkeresőzni? Komolyan szeretném átértékelni a témát magamban, de eddig még nem sikerült!

Figyelt kérdés
(Kérdésemmel senkit sem szeretnék megbántani! )
2015. márc. 13. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy miért lenne lenézendő dolog. Van, akinek nincs ideje, alkalma vagy bátorsága élőben ismerkedni. Nem mellesleg itt rögtön kiderül, ha nem tetszik valakiben valami, amivel élőben hónapokat elpazarolnál az életedből.


Az meg megint más téma, hogy ezt miért tekintik kevésbé kulturált társkereséséi módszernek, mint azt, ha buliban félrészegen, akár kézzel-lábbal kommunikálva fölszed valaki egy csajt.

2015. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Scream85 ***** válasza:

Én mind a 4 eddigi barátnőmet társkeresőn ismertem meg.

Amúgy szerintem egyáltalán nem szánalmas dolog. Miért is lenne az? :)

2015. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugye e-mail-t sem szoktál írni, hanem lúdtollal és tintával veted papírra a mondandód. Ébresztő emberek, már 15 éve a XXI. században élünk! Az élő ismerkedés halott és elavult módszer. De ha nagyon hagyománykövető akarsz lenni, szerezz egy bunkót és vájj ki egy barlangot magadnak, hogy legyen hova cipelned az asszonyt a hajánál fogva.
2015. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én azt nem tudom benne elfogadni, kivegyem magam mint egy "akciós TV - akinek kell, jelentkezzen" alapon. Hogy reklámozzam magam kb. Arról nem is beszélve, hogy hiába kedvelnék meg valakit írásban, hogy ha személyesen nem tud rám hatással lenni, akkor csak megbántanám, mert hitegetni nem fogok senkit. Nem voltam az a típus sem soha, hogy jó legyen a "szamár" is, nem tartom korrekt dolognak.
2015. márc. 13. 22:25
 5/14 A kérdező kommentje:
*kitegyem magam
2015. márc. 13. 22:25
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tartom lenézendőnek vagy többihez képest kevésbé kultúrált formának, csak én nem tudok azonosulni a helyzettel.
2015. márc. 13. 22:31
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsit magas az, hogy társat keresni interneten. Én beszélgetek emberekkel, olyanokkal, akik első ránézésre szimpatikusak. Eközben rengeteget tanulok arról, hogy mennyire sokszínű az emberi természet.


Pontosan azt gondolom amit te, nekem csak a ló jó. Szamár nem kell.


Egyenesen, és tisztán el kell mondani, hogy mit akarsz az adott helyen csinálni. Tehát csak beszélgetni. Ha ezek után nem veszi a lapot és még 3x megkérdezi hogy nem találkozunk holnap?! akkor megfogod és kilépsz a beszélgetésből.


Hidd el senkit sem sértesz halálra. Az aki majd tényleg komolyan gondolkodik arról, hogy örülne a társaságodnak, az nem erőltet a nyakadba semmit, hanem követi a kis útmutatódat.

2015. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem már-már lehetetlen beszélgetni idegennel élőben. Mindenki megy, mint az őrült, fülében a zene, se lát, se hall az emberek 95%-a.


A neten nyíltabb mindenki, hamarabb kiderülnek a turpisságok is, meg könnyebb is megszólítani valakit írásban, mint szemtől szembe.

2015. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-és Köszi! :) Olvasgattam, beszélgettem a témában és már kezdtem magam nagyon furán érezni, hogy senkinek nincs ezzel olyan jellegű problémája, mint nekem. Az előbb életemben másodjára felmentem egy társkeresőre hátha mégis, de egyre kiábrándultabb lettem. És nem az arcoktól, hanem az egésztől. Annyira személytelen az egész, pont a lényeg hiányzik, az élő személyes hatás, ami nekem alap egy kapcsolatban. Hogy tudnék így párt találni, hogy csak lapozgatok, mint egy újságban? :/
2015. márc. 14. 22:58
 10/14 A kérdező kommentje:
8-as, hamarabb kiderülnek a dolgok? Testbeszédnél szerintem semmi sem mond többet és igazabban.
2015. márc. 14. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!