Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki ismerkedne egy duci/köv...

Valaki ismerkedne egy duci/kövér lánnyal Debrecen és környékéről?

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 19:39
1 2
 1/16 Las Vegas ***** válasza:
3%

igen!


Schobert Norbi

2015. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

1#

Azért megnézném, hogy te hogy nézel ki. Biztosan egy álompasi vagy XD

2015. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Las Vegas ***** válasza:
3%
2es.. bármikor... heti 3-4 edzés 2-3 meccs.. igen, eleget mozgok, hogy elítélhessem azokat, akik nem emelik fel a hátsójukat, majd panaszkodnak...
2015. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Így sincs jogod senkit elítélni...
2015. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Aww. Túl messze laksz, pedig szívesen ismerkednék egy olyan lánnyal aki végre nem pálcika :(
2015. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves Las Vegas képzeld el h felemelem a hátsómat és teszek az ellen h sikerüljön leadnom a plusz kilókat, csak tudod ez nem megy olyan könnyen.

Ha csak negatívan tudsz hozzá szólni a kérdéshez inkább ne tedd, de természetesen tiszteletben tartom a véleményed csak nem kellene elítélni a másikat ha nem tudsz róla semmit!!!

2015. márc. 13. 19:54
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

A focismesternek:

Én fiú vagyok. Havonta 2-3 alkalommal csinálok hosszabb biciklitúrákat (~65 km, időtől, kedvtől és műszaki állapottól függően), de rövidebb utakra a városban (5-10 km, néha több) naponta megyek. Hiába minden, ugyanolyan kövér vagyok, mint eddig, pedig nem nagymamatempót diktálok. Szóval vannak, akik néha fölállnak a gép elől, de eredmény az semmi.


Mondjuk én nem is ezért csinálom, hanem mert szórakoztat, de attól még nem árt megjegyezni, hogy van ilyen jelenség.

2015. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Las Vegas ***** válasza:
5%
Első körben ki mondta, hogy focizok nagy okosak? :) Második körben a véleméynem nem a hozzászólónak ment.. A tréfát ha nem érti, arról nem tehetek.. Biztos én vagyok az első, aki a súlyával viccel élete során... Lehet siránkozni meg jelenteni, mert csak erre vagytok képesek...
2015. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem siránkozok és nem is jelentettelek, de nem olyan egyszerűen működik az élet (meg az emberi szervezet), mint ahogyan te azt most fölvázoltad. A viccelődés és az ész osztása látatlanban egyébként messze nem ugyanaz ám.
2015. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Las Vegas ***** válasza:
48%

kedves 8-as... Olvasd vissza és értelmezd a szituációt:) Felvázolom:

vicc a kérdezőnek, majd jött egy kedves hsz, amiben engem olt...

Arra reagáltam és fejtettem ki a véleményem... Még valaki okoskodni?

2015. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!