Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félek a párkapcsolattól?

Félek a párkapcsolattól?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem egy fiúval. Csak barátok vagyunk. Párszor találkoztunk és legutóbb bevallotta nekem, hogy ő többet érez irántam. Én eddig csak barátként, lelkitársként tekintettem rá, de ezután elbizonytalanodtam. Igazából nem tudom, hogy szeretem-e, vagy csak jól esik, hogy valaki foglalkozik velem. Soha nem volt még párkapcsolatom. Azt hiszem, hogy félek párkapcsolatba lépni, mert félek a kötődéstől, a szextől, attól, hogy nem kapja meg tőlem azt, amit érdemel. Önbizalmam sincs. Például én szeretek egyedül lenni, de igaz, néha jó lenne valakihez hozzábújni, szeretve lenni. Ugyanakkor azt sem tudom elképzelni, hogy valakivel minden nap találkozzak/egymás nyakán lógjunk mindig. Egyébként nagyon kedves ember és nagyon sok mindenben hasonlítunk, megértjük egymást. Mitévő legyek? Tanácstalan vagyok.

2015. márc. 7. 23:22
 1/6 RRR ***** válasza:

vágj bele

ne félj

jó dolog meglásd

2015. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Az a legtisztább, ha közlöd vele, hogy te nem akarsz tőle semmit. Ne akard "megsajnálni", mert ő többet érez. Legyél egyenes, állj elé, és közöld vele, hogy nem jön be neked. Tudom, most bemagyarázod, hogy olyan kedves, aranyos, törődik veled, de hidd csak el: elbizonytalanodtál, rá csak barátként tekintesz, és a lényeg, nem rá vágysz!
2015. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben belevágnék.Engem koppntott 2x ugynaz alány akibe most is szerelems vagyok még szóval ..én élnék vele..max tanulsz a hibákból és lehet úgy csinálni h nem unjátok meg egymást.
2015. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. elmondtam már neki, de újra elbizonytalanodtam.
2015. márc. 7. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindent írtál csak a korodat nem. Vannak 18 éves lányok is akik alkalmatlanok még a párkapcsolatra. De vannak már 13 évesek akik már a harmadik pasijukon vannak túl.
2015. márc. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Idén leszek 18.
2015. márc. 8. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!