Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak rajtam kívül lányok/fiú...

Vannak rajtam kívül lányok/fiúk akik unják az ismerkedést? Ugyanazokat a köröket lefutni újra és újra? L20

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal jobb egy tartós párkapcsolatban közel kerülni egymáshoz testileg és lelkileg, mint újra elkezdeni a felszínes dolgoktól kezdve mindent... Már unalmasnak és fárasztónak tartom. Van még ezzel valaki így? :D Mert eddig még senkitől nem hallottam.

Inkább az a jellemző,hogy tartós párkapcsolatban unják meg egymást az emberek. Nekem még egy kapcsolatomnak sem lett azért vége, mert meguntam a párom, vagy a fiú engem.



2015. márc. 5. 17:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzem... Pont ezért hagytam fel az ismerkedéssel már hónapok óta. A netes baromkodást untam meg a legjobban.
2015. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy kihűlt a dolog 5-6 év után... Kedves kérdező, neked meddig tartott a leghosszabb kapcsolatod?
2015. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is teljesen így érzek.


20/F

2015. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De hogy lesz tartós párkapcsolatod, ha nem ismerkedsz? Én ezt nem értem :/
2015. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én nem unom. Sosem vagyok felszínes, nem futom le a kötelező köröket, pont nem érdekel hogy hova járt és hány éves és blabla. Csak beszélgessünk úgy is kiderül minden. Ezáltal pedig sok embert megismerek teljesen más nézőpontokból mint ahonnan a mások látják. Egyszerűen csodálatos érzés. Vagy pedig elküld a p**sába mert arrogáns idióta vagyok szerinte. Hát előfordul hogy nem bírnak velem ;)
2015. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jó 20 évesen még nem kell ilyet írni hogy tudod mi az a tartós kapcsolat, ahol megunják egymást, ahoz általában kell 6-7 év vagy több!
2015. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

4.! Nem nincs arról szó, hogy nem ismerkedem!

Arról van szó, hogy unom!


4 év volt a leghosszabb.

2015. márc. 5. 17:32
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem akár 2 év alatt is meglehet valakit unni
2015. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Szerintem sokkal jobb egy tartós párkapcsolatban közel kerülni egymáshoz testileg és lelkileg, mint újra elkezdeni a felszínes dolgoktól kezdve mindent"


Kérdező, ezt úgy írod, mintha egy kapcsolat zátonyra futása szándék kérdése lenne, mintha egy megkezdett kapcsolatban nem az lenne alapból a cél, hogy az "jobb és tartós" legyen. Vannak akik csak kavarni akarnak, persze, de ha már párkapcsolat, azt mindenki tartósnak tervezi.


Értem egyébként amire ezzel célzol, az emberekből egyre inkább kiveszik a küzdés képessége, hogy ne csak vágyják, de meg is becsüljék a szerelmet. Viszont lánytól olvasni ez furcsa, mert arányát nézve pont ti vagytok azok, akik sokkal kevésbé vagytok képesek kitartóak lenni, mert szinte bármikor, bárhol találtok érdeklődőt ha arra nyitottak vagytok. Nézd csak meg, mekkora tolongás van akár ezen az oldalon is, mikor egy lány tesz fel ismerkedős kérdést.

2015. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az évek számától függ a megunás dolog. Hanem attól, hogy ki milyen típus, mennyire kalandvágyó, mennyire vágyik az újdonságra, stb.

Ismétlődés amit unok nem csak beszélgetésben vannak. Barátnőknek bemutatás, szülőknek bemutatás, kiismerni mit szeret a másik az ágyban, stb. Na ez mindig ismétlődik és ezt unom.

2015. márc. 5. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!