Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt olvastam az a fiú akitől...

Azt olvastam az a fiú akitől még egy csaj se kérte el soha a mobilszámát az egy lúzer. Ez így lenne?

Figyelt kérdés

Én már 25 vagyok tőlem még soha az életben senki se kérte el a számom.

Pedig 4 évet rohadtam egy egyetemi kollégiumban. Ott aztán volt élet. Egyeseknek. Nekem kb abból állt hogy előadásról előadásra aztán tanulás vagy munka egyetem mellett és ha mindennel végeztem ájultan zuhantam az ágyba.

Nem kocsmáztam nem buliztam egyszer se. Ha nem volt előadás húztam haza, mert otthon is volt bőven meló a ház körül.


2015. márc. 14. 18:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha akarod én elkérem:)
2015. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Így ismeretlenül meg is adnám de minek. Nyilván nem ez lenne a lényeg.
2015. márc. 14. 18:25
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem gaz :) alapbol a fiu/ferfi dolga elkerni a lany/no szamat ;) 22/f
2015. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj de hol élsz te ? A középkorban? "A férfi dolga nő dolga" ezek már régesrég túlhaladottak.
2015. márc. 14. 18:32
 5/20 A kérdező kommentje:
Másik dolog az, hogy arra aztán várhat bárki hogy én elkérjem a számát.
2015. márc. 14. 18:33
 6/20 anonim ***** válasza:
Miert kerdezel ha felhaborodsz es mast mondasz :D ocsem latod ezert vagy luzer :D
2015. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Arra varsz h majd toled elkerik ?:D ez szanalmas mar ne is haragudj meg :) "ha" lesz baratnod akk tole se fogod elkerni majd facebookon irogatsz neki ? :D
2015. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Persze akkor maradjunk a" féfi dolga nő dolga " felállásnál.

A férfi dolga hogy vadásszon kőbaltával a nőnek meg a tüzet kell életben tartani a barlangban.

2015. márc. 14. 18:35
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mert az hogy nekem barátnőm legyen annak annyi az esélye mint a lottó ötösnek kb.


""ha" lesz baratnod "

2015. márc. 14. 18:36
 10/20 anonim ***** válasza:
4 év alatt csak az nem kocsmázza szét az agyát az egyetem alatt aki nem akarja
2015. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!