Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a srác már régóta szerelmes...

Ez a srác már régóta szerelmes belém, most mit akarhat?

Figyelt kérdés

Elég buta megfogalmazás, tudom, de itt a történet:

Egy fiú már körülbelül 4 éve össze akar velem jönni, de mindig kikosaraztam mert féltem hogy a kapcsolat tönkreteszi a barátságot, pedig a lelkem mélyén tudom hogy ő lenne a megfelelő személy, akivel minden passzol és jól menne együtt minden. Aztán pár hónapja egy buliban egy játék miatt kavartunk (vagyis igazából csak elcsattant 2-3 csók), és utána magába fordultan kérdezgette hogy miért nem jöttünk össze eddig, amire nem igazán tudtam én sem válaszolni. Mostanában pedig egyre többet gondolkozom hogy miért is nem?

A srácnak most nincs senkije, de nem tudom hogy közeledjek felé, megéri-e, vagy hagyjam a fenébe inkább, csak azért húzta az agyam hogy én is 'meglegyek' neki vagy tényleg akar komolyabbat.. Mit csináljak? Szerintem megérné azt a kis erőfeszítést hogy megteszem az első pár biztató lépést, de bennem van a félelem hogy mi van ha csak arra kellenék neki? De ahhoz meg túl sok ez a 4 év udvarlás..

Köszönöm a rendes válaszokat! :)



2015. márc. 14. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam, hogy lehetne megérteni a nőket amikor saját magukat sem értik.
2015. márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
randizgassatok, pár honapig huzd az agyát...aztán meglátod. Mármint ha akar téged az kiderül, ha meg nem akkor velem kell összejönnöd!
2015. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"csak azért húzta az agyam hogy én is 'meglegyek' neki"


Tehát összegezve, már négy (tehát 4) ÉVE szeretne összejönni veled, de végig kikosaraztad...majd mikor heccből csókolózni kezdesz vele (miközben pontosan tudod jól, mit érez irántad), még ő lenne az, aki húzza az agyad? Te normális vagy? Játszol az érzéseivel, és még benned vannak kételyek? Szerinted mégis mit érez most szerencsétlen? Nem hiszem, hogy megérdemelnéd őt, sajnálom, de ez az őszinte válaszom. Éveken át kikosarazol valakit ilyen slampos indokkal, majd dacára annak, hogy nem akartál vele összejönni, te egy házibuliban játék miatt (saját szavaid) kavarni kezdesz vele. (szintén saját szavaid)


Taps. Így kell valaki szívét összetörni, csak így tovább.

2015. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1: Valóban nem értem magamat, és nőtársaimat meg főleg, szóval adnék egy pacsit most :D

#2: Rendben, aztán meg majd kiderül hogy mi lesz:)

Köszönöm ;)

2015. márc. 14. 23:50
 5/7 A kérdező kommentje:
#3: Akkor elmondom most hogy én voltam az aki nem akarta teljesíteni a feladatot mert tisztában vagyok vele hogy mit érez, és azzal is hogy ez neki milyen rossz:)
2015. márc. 14. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Így már más és ne haragudj, nem tudtam, hogy fegyvert fogtak a fejedhez és kényszerítettek. Kétszer-háromszor.
2015. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit szivattad, akkor mond meg neki, hogy mégis akarod! Ha meg csak megdug és eldom (nem valószínű) akkor meg megérdemelted, hoszen 4 évig húztad az agyát!
2015. márc. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!